STM Personel Alımı 2018

stm-personel-alimi

STM Personel Alımı Yapıyor!

STM insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre STM personel alımı yapıyor. STM iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? STM iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde STM eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1991 yıllarında kurulan STM savunma sanayi sektöründe faaliyet gösteren ülkemizin önemli firmalarından birisidir. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde hizmetlerine devam eden STM personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip STM’ye iş başvurunuzu gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

STM İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

  • Şirketin iş hedeflerine ulaşılmasını sağlayacak nitelikli iş gücünü Şirkete kazandırmak
  • Şirketin iş süreçlerine ve çıktılarına yaptıkları katkıyı artırmak üzere Çalışanları desteklemek ve motive etmek
  • Sürekli öğrenme ortamı yaratarak Çalışanların bireysel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlamak
  • Çalışma ortamının sürekliliğini sağlarken, Çalışanların kurumsal aidiyetini artırmak
  • Takım çalışmasını teşvik ederek iş hedeflerine ulaşılmasını sağlamak

STM Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul ve Ankara bölgesinden yapacak olan STM personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra STM’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz