Süleyman Demirel Havalimanı İş İlanları 2017

Süleyman Demirel Havalimanı Personel Alımı

Süleyman Demirel Havalimanı personel alımı sayesinde pek çok insan Süleyman Demirel Havalimanı içerisindeki markalarda iş sahibi oluyor. Siz de Süleyman Demirel Havalimanı iş ilanları ile hayal ettiğiniz rahat işe kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Süleyman Demirel Havalimanı iş ilanlarını takip edip size en uygun pozisyona iş başvuru yapmaktır. Adaylarda aranan nitelikleri taşıyor olmanız durumunda istediğiniz işin sahibi olabilirsiniz.

Süleyman Demirel Havalimanı Hakkında

Süleyman Demirel havalimanı işçi alımı ilk olarak kurulduğu tarih itibari ile gerçekleştirilmiştir. 1997 yılında faaliyete geçen bu sivil havalimanı 5.400 metrekarelik bir alanı kaplamakla birlikte iç ve dış hatlarda hizmet vermektedir. Bilindiği üzere Isparta’da bulunan bu havalimanı diğerleri gibi 24 saat hizmet vermektedir. Havalimanı 1,500.00 yolcu kapasiteli olup pek çok farklı okullar içinde ayrıca pilotaj eğitimi de vermektedir. Coğrafi konum olarak havalanı Burdur il merkezi ile Keçiborlu ve Dinar ilçe merkezlerinin ortasında yer almaktadır. Merkeze uzaklığı 30 kilometre olmakla birlikte çeşitli vasıtalar ve özel araçlar ile ulaşım kolaylığı da bulunmaktadır.

Süleyman Demirel Havalimanında Çalışma Şartları Nasıl?

Süleyman Demirel havalimanı iş başvurusu yapan kişilerin öncelikli olarak düşündükleri konu olan çalışma şartları arasında ilk olarak mesai saatleri dikkat çeker sabah 8:30 ve akşam 17:00 saatleri arasında olan mesai saatleri standart olarak nitelendirilebilir.

Kendi içerisinde çeşitli bölümlere ayrıldığı gibi genel olarak düşünüldüğünde büyükşehirlerde bulunan havalimanlarına kıyasla daha az uçuşun gerçekleştiği düşünülürse biraz daha rahat bir çalışma ortamı sağlandığı söylenebilir. Tabi bahsi geçen görev dağılımlarına göre değişse de kendi bünyesinde çalışan personel için oldukça avantajlı şartlar sağlayabilir. Ayrıca hava alanı personelliğinin haricinde de içeride bulunan çeşitli faaliyet gösteren mağazalarda da farklı görevler ile iş çeşitli iş imkânları sağlamaktadır.

Süleyman Demirel Havalimanının Adaylarda Aradığı Özellikler

Süleyman Demirel havalimanı personel alımı şartları görev ve pozisyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Vasıflı yâda vasıfsız olarak ayrılan görev dağılımları çeşitli bölümler ile konumlandırılır bazıları; özel şirketlere bağlı bulunan firmalar dâhilinde temizlik ve güvenlik görevlileri gibi çeşitli sertifikalara sahip kişiler arandığı gibi kadrolu çalışanlar grubuna da en ön lisans veya lisans eğitimli ilgili bölüm mezunları tercih edilmektedir. Başvuru yapılması düşünülen pozisyonlar için belirli dönemlerde hava alanının ilgili biriminde yâda internet sitesinden özel koşulları ile birlikte ilanlar yer almaktadır. Özel veya kamu alanında yapacağınız başvuruları dikkatli bir şekilde inceleyerek yapmalısınız ki aranılan özelliklerin detaylarını kaçırmayasınız.

Bu sayfa Süleyman Demirel Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir