SunExpress Personel Alımı 2017

sunexpress-personel-alimi

SunExpress Personel Alımı Yapıyor!

SunExpress insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre SunExpress personel alımı yapıyor. SunExpress iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? SunExpress iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde SunExpress eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1989 yıllarında Antalya bölgesinde kurulan SunExpress ülkemizin önemli hava yolu şirketlerinden birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan SunExpress personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

SunExpress İnsan Kaynakları

SunExpress’de Çalışmak

 

SunExpress çalışanları, şirketin çok kültürlü yapısından kaynaklanan ortamında, kariyerler yaşantıları için önemli avantajlar elde etmektedirler. Dünya genelinden 25 ülkeden 3000’e yakın çalışan şirketimizde görev yapmaktadır. Havacılık lisanı olan İngilizce şirketimizin her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Toplantılarımız & yazışmalarımız İngilizce olarak yapılmaktadır. Açık ofislerimiz iletişim ve yönetimimizde şeffaflığımızı temsil etmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanı olarak, şirketimizin başarısının personel kalitesiyle doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Şirketimize eğitim düzeyi yüksek, değişime ve gelişime açık, şirket kültürünü benimseyen kişileri kazandırarak, İnsan Kaynakları Politikaları ve Stratejileri ile çalışan memnuniyetine dayanan SunExpress hedefleri doğrultusunda başarılı sonuçlara ulaşmak öncelikli hedefimizdir.

Şirketimiz, Türk ve Alman havacılığının zengin bilgi birikimi ve kültürüyle, çalışanlarına çok çeşitli kariyer imkanları sunmaktadır. Şirketimizde kariyer alanları dört ana grup altında toplanmıştır:

•    Kokpit
•    Kabin Hizmetleri
•    Hat Bakım & Teknik
•    Yer Görevleri

Yer görevlerimizin önemli çoğunluğu, şirket merkezi Antalya ve bölgelerimiz İzmir, İstanbul ve Ankara’da görev yapmaktadır.  Söz konusu bölgelerimizde, dönem dönem yer görevlerinde iş alanları açılmaktadır. İş ilanlarımızı kaçırmamak için lütfen web sitemizi ve sosyal medya kanallarımızı düzenli takip edin.

SunExpress Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyet gösteren SunExpress personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. SunExpress ağırlırlı olarak kabin memurları, hostes, kaptan gibi pozisyonlarda yeni personel ihtiyacı duymaktadır. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra SunExpress’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
SİSTEM MÜHENDİSİ Antalya
UÇUŞ HOSTESİ (KABİN MEMURU) Türkiye Geneli
İkinci Kaptan Ankara, Antalya, İzmir
OPEN APPLICATION GENERAL Ankara, Antalya, İstanbul – Anadolu, İzmir
UÇUŞ İŞLETME YARDIMCISI Antalya
TEKNİK DEPO ŞEFİ İstanbul – Anadolu
KABİN YÖNETİMİ OFİS YÖNETİCİ İstanbul – Anadolu
TEKNİK ARZ UZMANI Antalya
UÇAK DOKÜMANTASYONU MÜHENDİSİ Antalya
UÇAK TEKNİSYENİ Antalya
TEKNİSYEN YARDIMCISI Antalya
MALİYET KONTROL PERSONELİ Antalya
DOKÜMANTASYON PERSONELİ Antalya
İHALE PERSONELİ Antalya
KAPTAN Tüm Türkiye
TURKISH AB INITIO PILOTS WANTED Antalya
Santral Memuru Antalya
KABİN YÖNETİMİ OFİS YÖNETİCİ Ankara
UÇUŞ İŞLETME YARDIMCISI İstanbul – Anadolu
8 Yorum
  1. 7 Mayıs 2017
  2. 26 Şubat 2017
  3. 4 Ocak 2017
  4. 9 Eylül 2016
  5. 11 Ağustos 2016
  6. 1 Ağustos 2016
  7. 11 Mart 2016
  8. 14 Şubat 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin