Sur Yapı Personel Alımı 2017

sur-yapi-personel-alimi

Sur Yapı Personel Alımı Yapıyor!

Sur Yapı insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sur Yapı personel alımı yapıyor. Sur Yapı iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sur Yapı iş ilanlarını ve çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sur Yapı eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye inşaat sektörünün en büyük markalarından biri olan Sur Yapı personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizin de bu büyük firmada bir işiniz olmasını ve firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip, şirkete nasıl başvurulacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Sur Yapı İnsan Kaynakları

Şirket’te çalışan her personelin, organizasyonel yapıdaki konumunun gerekli kıldığı takımların üyesi olma sorumluluğunu kavramasına ve üyesi bulunduğu takımların ruhuna uygun davranmasına ilişkin tutum-davranış alışkanlığının edindirilmesi esastır.

Organizasyonun her düzeyindeki kadrolarında mümkün olan en kalifiye ve yetenekli personeli bulundurmak bağlamında aşağıda belirtilen hususlar dikkate alınır:

 • Gereğinden fazla personel istihdam etmemek ve personelin en yüksek verimle çalışmasını sağlamak;
 • Görevin gereklerine uygun yetkin personelin görevlendirilmesini gerçekleştirmek, tüm personele yetenek ve yeterliklerine göre yetişme ve gelişme imkânları sağlamak;
 • Personelin kişiliğine saygı duymak, özlük işlerine ilişkin haklarının korunmasını sağlamak;
 • Personeli başarıya teşvik etmek, ödüllendirmek, bilgi ve görgüsünü artırmak, Boşalan
  kadrolara bünye içinden eleman (yetkin personel) yetiştirme çabasını göstermek ve
  bu yerlere yerleştirmede Şirket içinde yetişen personele öncelik tanımak;
 • Personeli, kendisini ilgilendiren konularda zamanında haberdar etmek, görüş ve fikirlerini ilgili yönetim kademelerine kolaylıkla bildirmelerini sağlayacak haberleşme usullerini geliştirmek;
 • Tüm yöneticileriyle birlikte, personelin çalışma isteklerini geliştirici bir iş ortamı meydana getirmek ve iyi beşeri ilişkilerin tesis edilmesini sağlamak.

Sur Yapı Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden ve ağırlıklı olarak İstanbul’dan yapan Sur Yapı personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Sur Yapı insan kaynakları sayfasını ziyaret edip iş başvurusu hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

13 Yorum
 1. 1 Kasım 2017
 2. 22 Eylül 2017
 3. 1 Ağustos 2017
 4. 26 Haziran 2017
 5. 10 Haziran 2017
 6. 17 Mayıs 2017
 7. 16 Mart 2017
 8. 9 Şubat 2017
 9. 24 Ocak 2017
 10. 18 Aralık 2016
 11. 28 Eylül 2016
 12. 31 Ağustos 2016
 13. 23 Haziran 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir