Sütaş Staj Başvurusu 2017

Sütaş Staj Başvurusu

Sütaş staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Sütaş şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Sütaş staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Sütaş Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Sütaş Hakkında

1975 yılında Bursa Karacabey merkezli olarak faaliyet göstermeye başlayan firma, şimdilerde tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Türkiye’nin bir numaralı süt ürünleri markası olmakla kalmıyor ve Makedonya ile Romanya’da da faaliyet gösteriyor. Buralarda bulunan beş fabrikası senede toplam sekiz milyon litre süt işliyor ve raflarda sizlere sunuyor.  77 farklı Ürün çeşidi sunan firma, bünyesinde 5.000 kişiyi çalıştırmaktadır.

Sütaş yalnızca üretim tesisleri ile değil, aynı zamanda eğitim merkezleri, uygulama çiftlikleri, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikaları, geri kazanım ve enerji tesisleri bulunana kapsamlı bir yapı ile hizmet sunmaktadır. Bu durum birçok iş ve staj imkanı da demektir.

Sütaş Staj Başvurusu

Uzun yıllardır Türkiye’nin süt ve süt ürünleri ihtiyacını karşılamada öncülük eden Sütaş, her geçen gün daha iyiyi yapmak adına Sütaş stajyer alımı yaparak onları yetiştirmeye ve sektöre kazandırmaya devam ediyor

Sütaş Staj Şartları

Üniversitelerin 3 ve 4. Sınıf öğrencilerinden gıda mühendisliği, kimya mühendisliği, endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği ve idari bilimler bölümlerinde okuyanlar yaz döneminde 8 hafta tam zamanlı olarak staj yapmaktadır. Ayrıca fabrikaların bulunduğu MYO’lar da stajyer olabilmektedir.

Benzer Staj İlanları: Pınar Staj Başvurusu

 Sütaş Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sütaş Şubat ayında stajyer alımı için ilana çıkar ve Mart ayında başvuruları kabul eder. Bu ilanları Sütaş’ın sitesinden, insan kaynakları bölümünden takip edebilirsiniz. Genel yetenek ve İngilizce konusunda hem video mülakat hem de yüz yüze mülakattan geçen adaylar Sütaş staj başvurusu için olumlu dönüş alıyorlar.

Sütaj staj başvurusu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin