Syngenta Personel Alımı 2018

syngenta-personel-alimi

Syngenta Personel Alımı Yapıyor!

Syngenta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Syngenta personel alımı yapıyor. Syngenta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Syngenta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Syngenta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın önde gelen tarım kuruluşlarından birisi olan Syngenta ülkemizdeki faaliyetlerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Dünyanın bir çok ülkesinde hizmetlerini sürdüren Syngenta’nın 20.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Türkiye bölgesinde de onlarca insana iş imkanı sağlayan Syngenta personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bünyesinde bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Syngenta Hakkında

Misyonumuz

Syngenta’nın Yüksek Performans Ortamı, Vizyonumuz ve İş Prensiplerimiz ile şekillendirilmiştir.

Daha iyi ürün çözümleriyle, daha iyi bir dünya için, daha iyi gıda sağladığımıza inanıyoruz ve hissedarlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmenin gururunu taşıyoruz. Hedefimiz, dünya çapında, üreticilere ve gıda zincirine yenilikçi çözüm ve markalar sunan önder bir şirket olmaktır.

Müşteri Odaklıyız
Faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklıyoruz; güçlü müşteri ilişkileri geliştiriyor ve bunları sağlamlaştırıyoruz.

Yenilikçiyiz
Yenilikçi çözümler üretiyoruz; statükoya meydan okuyor ve sınırları zorluyoruz; iş problemleri ve fırsatlarıyla ilgilenmek için farklı ve yeni yollar deniyoruz.

Kararlıyız
Sonuçlara ulaşıyoruz ve konu ile ilişkili gerçeklere, zorluklara ve muhtemel sonuçlara dayanan uygun zamanlı bir faaliyet rotası seçiyoruz.

İletişimciyiz
Bilgi ve fikirleri açıkça ifade ediyoruz; açık ve sürekli iletişimi destekliyoruz; dinleme ve öğrenmeye hevesliyiz.

Güveniliriz
Açıklık, güven ve dürüstlükten oluşan bir ortam geliştiriyor ve sürdürüyoruz; hissedarlarımızın güvenini kazanıyoruz.

Ekip Çalışmasına Odaklıyız

Hedeflerin gerçekleşmesi için, ekibe aktif üyeler olarak katılıyoruz; organizasyonel sınırlarımızı etkili bir şekilde aşmak için işbirliği yapıyoruz.

Sonuçlara Odaklıyız
Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz; önemli hedefler koyuyor, onlara ulaşmak ve aşmak için yılmadan çalışıyoruz.

Syngenta Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde yeni personel ihtiyacı duyan Syngenta personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Syngenta’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 Cevap = “Syngenta Personel Alımı 2018”
  1. EMİNE YILDIZ 3 Ekim 2016

Bir Cevap Yaz