Tab Gıda Personel Alımı 2018

tab-gida-personel-alimi

Tab Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Tab Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tab Gıda personel alımı yapıyor. Tab Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tab Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tab Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bünyesinde dünyaca tanınmış bir çok markaya yer veren Tab Gıda, gıda sektörünün önemli markalarından biridir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Tab Gıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Tab Gıda Hakkında

TAB Gıda A.Ş., Türkiye’de 1994 yılından beri gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan sektörünün lider kuruluşudur. Hızlı servis sektöründeki serüveni 1995 yılında geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmeti, alevde ızgaranın karşı konulmaz lezzetiyle tüm dünyada hızlı servis sektörünün öncülerinden biri olan Burger King’in master franchise haklarını alarak Türkiye’ye getirmesiyle başlamıştır.

Hızlı servis sektöründeki öncülük misyonundan, kalite ve sağlık ilkelerinden asla taviz vermeyen TAB Gıda, Türk halkını yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ederek, 2007 yılında Napoli’nin geleneksel ve taze ‘İtalyan’ tatlarını sunan Sbarro’yu bünyesine katmıştır. 22 ilde 91 restoranı ile Napoli’nin geleneksel ve taze İtalyan tatlarını hızla hayatımıza sunan Sbarro’nun tüm dünyayla paylaştığı yüzlerce lezzet; deneyimli ve profesyonel TAB Gıda ekibiyle Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmaktadır.

Yine 2007 yılında TAB Gıda bünyesinde faaliyete geçen diğer bir marka, özel baharatlı tavuk parçacıklarını Türk halkıyla buluşturan ve “Bu Tavuğu Seveceksiniz” sloganıyla yola çıkan Popeyes’tır. Geleneksel tariflerin sıra dışı Louisiana mutfağıyla buluştuğu Popeyes, eşsiz lezzetlerini Türkiye’de her geçen gün büyüyen restoran ağı ve bugün 22 ilde 81 restoranı ile müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Eylül 2010 yılından bu yana ise Dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçler ve kıvırcık patatesleriyle benzerlerinden ayrışmayı başaran Arby’s, TAB Gıda güvencesiyle ülkemizde hizmet vererek, Türk tüketicilerinin de vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarmıştır. Farkı, lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştiren Arby’s,  TAB Gıda bünyesine katılmasının ardından hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş ve şuan 30 şubesi ile 10 ilde hizmet vermektedir.

Tab Gıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinden Burger King, Sbarro, Popeyes, Usta Dönerci gibi restoranlarına yapacak olan Tab Gıda personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Tab Gıdaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Tab Gıda kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:

Burger King Personel Alımı için alttaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Burger King Personel Alımı

Sbarro Personel Alımı için alttaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Sbarro Personel Alımı

Popeyes Personel Alımı için alttaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Popeyes Personel Alımı

Usta Dönerci Personel Alımı için alttaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Usta Dönerci Personel Alımı

Yukarıdaki bağlantıları kullanarak Tab Gıda bünyesindeki markalara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz