Taç Personel Alımı 2017

tac-personel-alimi

Taç Personel Alımı Yapıyor!

Taç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Taç personel alımı yapıyor. Taç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Taç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Taç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Zorlu Tekstilin bir parçası olan Taç markası ülkemizin en iyi ev tekstil markalarından biridir. Bugün ülkemizin pek çok noktasında faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Taç personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Taç Hakkında

TAÇ, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin lider ev tekstil markası olarak varlığını sürdürüyor…

Türkiye’deki tüm evlere TAÇ markası ile dokunmak, Zorlu Tekstil Grubu için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı…

Bugün, ev tekstil modasına öncülük eden TAÇ markasının temelleri 1950’li yılların başında ev tekstilinin geleneksel merkezlerinden biri olan Denizli Babadağ’da atıldı. Ev dekorasyon sanatına gönülden bağlı olan Zorlu Ailesi, üstün kalitesi ve zengin ürün çeşitliliğiyle tüketicisinin yüksek beğenisini kazanan ürünlerini, 1980 yılında TAÇ markası adı altında birleştirdi. 1997 yılına kadar daha çok iç piyasada faaliyet gösteren TAÇ, bu tarihte Zorluteks Tekstil tesislerinin kurulmasıyla kapasitesini artırdı, ihracata başladı. Avrupa’nın en büyük ve en son teknolojiyle çalışan entegre üretim tesisleri ve üretim aşamasında, “kaliteden sıfır taviz” ilkesiyle Avrupa markalarıyla rekabet edebilen TAÇ, bugün yurt içi ve yurt dışı pazarlarda toplam 700 milyon nüfuslu bölgede pazar lideridir. ( Kaynak )

Taç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yapmaya devam eden Taç personel alımı yapmaya devam ediyor. Zorlu Grubun açık pozisyonlarını inceleyerek Taç’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir