Tamek Personel Alımı İş İlanları 2017

tamek-personel-alimi-is-ilanlari

Tamek Personel Alımı Yapıyor!

Tamek insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tamek personel alımı yapıyor. Tamek iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Tamek iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tamek eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Tamek 1955 tarihinden beri ülkemizde hizmet veren gıda sektörünün öncülerinden olan bir firmadır. Günümüzde hizmetlerini yüzde yüz Türk kaynaklı bir marka olarak sürdürüyor. Türkiye’de yaptıkları işlerle çoğu zaman ilklere imza atan firma insanlara sağlıklı ürünlerini sunma sloganıyla  yoluna devam etmektedir. Tam 57 yıldır aynı özveriyle çalışan Tamek personel alımı yapacağı bilgisini çeşitli reklam firmalarına ulaştırmıştır. Sizler için hazırladığımız bu haberde Tamek insan kaynakları bölümünün duyurularını ve ihtiyaç duyduğu açık pozisyonları bulacaksınız. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir;

Tamek Personel Alımı Konusunda İnsan Kaynaklarından Açıklama

Vizyonumuz 

TAMEK’in hedeflerini gerçekleştirmesi için azami insan kaynağı desteğini vermek ve çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirmektir.

Hedeflerimiz

  • Günlük işlerde etkinlik
  • Yüksek performanslı çalışanlar
  • TAMEK değerlerinde bütünleşme ve gelişim

Beklentilerimiz

Potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, TAMEK’in girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, işinden gurur duyan, karşılıklı saygı ve eşit davranma ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, basarı tutkunu olmaktır.

İstediğimiz Yetkinlikler

Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim.

Başvuru Süreci

Başvuru için özgeçmişlerinizi, çeşitli başvuru kanalları aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz.

Tamek Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Tüm alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirecek olan Tamek personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun en iyi birime karar verip anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul ( Avrupa )
Elektrik Elektronik Mühendisi Bursa
Vardiya Mühendisi Bursa
Export Area Sales Manager İstanbul ( Avrupa )

Tamek’e iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

7 Yorum
  1. 4 Ağustos 2017
  2. 15 Mayıs 2017
  3. 12 Mayıs 2017
  4. 30 Ocak 2017
  5. 13 Aralık 2016
  6. 28 Ağustos 2016
  7. 13 Aralık 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir