Tansaş Staj Başvurusu 2017

Tansaş Staj Başvurusu

Tansaş uzun yıllar önce mağazacılık deneyimine girmiştir. Bir müddet sonra mağazacılık hizmetini Migros çatısı altında sürdürmeye kara vermiş ve hala da Migros çatısı altında devam etmektedir. Dolayısıyla Tansaş staj başvurusu için adaylar başvurularını Migros bünyesinde gerçekleştirmelidirler.

Tansaş’a Ne Zaman Staj Başvurusu Yapılır?

Tansaşa staj başvurusu yapmak için hem yaz dönemleri hem de kış dönemleri uygundur. Staj başvurusunu stajyerler Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Adana illerinde gerçekleştirebilirler. Bilhassa Ticaret  Meslek  Lisesi öğrencileri staj dönemleri için kış dönemini seçebilir ve son iki yıllık stajlarını Tansaş mağazalarında yapabilirler. Stajyerler kasada, depoda, reyonda çalışabilirler.

Üniversite öğrencileri ise staj başvurularını yaz dönemlerinde gerçekleştirmelidirler. Üniversite öğrencilerinin Nisan ve Mayıs aylarında başvurularını tamamlamaları beklenir. Tansaş’ta staj yapmak çalışanlar ile aynı saatleri kapsamaktadır. Mağazacılık esasına göre saat 9’da iş başı yapan stajyer ve çalışanlar saat 18’de işlerini bitirip vardiyayı tamamlarlar. İdari bölümler ise 8’de iş başı yapar ve 18’de vardiyalarını tamamlarlar.

Staj Deneyimi

Tansaş stajyer alımı ile hem mağazasına alternatif getirmekte hem de öğrencilerin deneyim kazanmalarına fırsat sunmaktadır. Öğrenciler kış ve yaz dönemlerinde proje stajyeri olarak staj yaparlar. Firmanın ön gördüğü takdirde meslek liseleri için staj dönemleri kış döneminde üniversite öğrencileri için staj dönemleri yaz döneminde programlandırılır. Yaz ve kış dönemi stajlarına başvuru yapanlar eğitim bölümü tarafından yerleştirilir.

Tansaş Staj başvurusu hakkında bilgi için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir