Taşyapı Personel Alımı 2017

tasyapi-personel-alimi

Taşyapı Personel Alımı Yapıyor!

Taşyapı insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Taşyapı personel alımı yapıyor. Taşyapı iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Taşyapı iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Taşyapı eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1985 yıllarında kurulan Taşyapı kendi sektöründen ülkemizin önemli markalarından birisidir. Sadece ülke sınırları içinde değil dünya çapında da adından söz ettiren bir firma olan Taşyapı personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Taşyapı Hakkında

Misyonumuz

Taşyapı Grubu olarak çeyrek asırdan fazla zamandır ülke ekonomimizin kalkınmasına ve ülkemizin uluslararası pazarlarda söz sahibi olabilmesi adına hizmet üretiyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada barındıran projeler sunuyoruz. 30’uncu yılımıza yaklaşırken sadece inşaat alanında değil, enerji ve turizm alanlarında da önemli yatırımlar hayata geçirerek daha fazla kişiye istihdam sağlamayı, ülkemizin gelişimine değer katmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Her zaman “Taş üstüne taş koymak” ilkemizle hareket edip, yatırım yaptığımız tüm coğrafyalarda ve ülkemizde modern, prestijli, köklü, güçlü ve estetik yapılar inşaa etmeyi vizyon olarak benimsedik. Ülke ekonomisinde etkin bir rol oynayarak, mükemmeliyetçi üretim politikamızla bölgelerin, şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katmayı hedefliyoruz. Omuz omuza çalışmanın verdiği gücü halkımızın beklentileri doğrultusunda Taşyapı Grup’una yakışan nitelikli ve ayrıcalıklı eserler inşaa etmeye devam edeceğiz.

Taşyapı Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde yeni personel ihtiyacı olan Taşyapı personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Taşyapıya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Alet Operatörü İzmir
Şantiye Şefi Afyon, İzmir, Konya
İnşaat Teknikeri Afyon, İzmir, Konya
Teknik Ofis Şefi İstanbul
Dizayn Müdürü İstanbul
Harita Mühendisi Afyon, Amasya, Bolu, Konya, Sivas
1 Yorum
  1. 3 Şubat 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin