TAV Havalimanları Personel Alımı 2017

tav-havalimanlari-personel-alimi

TAV Havalimanları Personel Alımı Yapıyor!

TAV Havalimanları insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre TAV Havalimanları personel alımı yapıyor. TAV Havalimanları iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? TAV Havalimanları iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde TAV Havalimanları eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’de bir çok havalimanının işletmecisi olan TAV, faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmekte ve sektörün lider şirketi konumunda yer almaktadır. Kısa bir süre içerisinde tamamladığı havalimanlarının işletmeciliğini de elinde bulunduran TAV Havalimanları personel alımı yapmaya devam etmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Gazipaşa gibi ülkemizin pek çok bölgesinde havalimanı işletmeciliği yapan ve aynı zamanda yurt dışında da faaliyetlerini sürdüren TAV Havalimanları, bünyesinden çalışmak üzere personeller aramaktadır. Siz de bu büyük kurumda çalışmak ve kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

TAV Havalimanları İnsan Kaynakları

İK POLİTİKALARI

TAV Havalimanları, başarısının temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlarda yönetmeyi ve çalışanlar tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.

Temel politika, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı; böylece Şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.

TAV’da insan sermayesi stratejisi, kurumsal öğrenme anlayışı ile yapılandırılmıştır. Türkiye’de havalimanı işletmeciliğinde öncü ve lider olan TAV Havalimanları, edinmiş olduğu bilgi, deneyim ve ‘know-how’ı kurumsallaştırmayı ve kuruluşun her düzeyine yaygınlaştırmayı temel stratejileri arasında konumlandırır.

İK Vizyonu : Entegre insan kaynakları uygulamaları ile sektörde, Türkiye’de ve Dünya’da öncü olmak.

İK  Misyonu : Grubun iş stratejilerine paralel insan kaynakları yönetimi ile tüm şirket ve bölümlere iş sonuçlarının iyileştirilmesi, yüksek performans kültürünü oluşturup teşvik ederek, tüm paydaşlar için değer yaratılmasına yönelik stratejik destek sağlamak.

TAV Havalimanları Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Havacılık sektörünün önemli markalarından biri olan TAV Havalimanları personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de şirketin güncel açık pozisyonlarını takip ederek TAV Havalimanlarına iş başvuru yapabilirsiniz. TAV Havalimanları iş başvurusu için tıklayınız.

8 Yorum
  1. 19 Eylül 2017
  2. 8 Mayıs 2017
  3. 13 Nisan 2017
  4. 7 Mart 2017
  5. 3 Mart 2017
  6. 2 Mart 2017
  7. 25 Eylül 2016
  8. 17 Nisan 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir