Tefal Personel Alımı İş İlanları 2017

Tefal Personel Alımı

Tefal insan kaynakları hakkında bilgiler ve Tefal personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Tefal iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tefal iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Tefal eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Tefal Hakkında

Tefal iş ilanları ile ilgili bilgi almak için öncelikle firmayı tanımalısınız. Yapışmaz tava ve tencere sektörünün öncüsü ve günümüzdeki lideri Tefal, 1956 yılında teflon malzemesinin mucidi Marc Grégoire tarafından Fransa’da kurulmuştur. Sektörünün kurucusu olan köklü şirket Tefal, Türkiye’nin de içinde bulunduğu 120 ülkede faaliyet göstermektedir.

Tefal’in vizyonu insan hayatını kolaylaştırmak ev işlerini daha pratik ve hızlı bir biçimde icra ettirebilmek olduğundan; yemek hazırlamak, ütü yapmak gibi alanlarla ve sağlıklı kişisel bakım ürünleri üreterek, insanların daha rahat, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmesini sağlayacak devrim niteliğinde ürünler geliştirmiştir. Tefal’in tüketici kitlesi genellikle ailelerdir. Türkiye’de ise Tefal, ilk olarak 1994 yılında faaliyete geçmiştir. İlk kurulduğunda, adı Tefal İstanbul’dur. Kuruluşunun hemen sonrasında ise Türkiye’de çok kısa süre içerisinde küçük elektrikli ev aletleri sektöründe öncü hale gelmiştir.

Tefal Çalışma Şartları

Tefal, iş başvurusu yapan adaylarına firma bünyesinde farklı bölümlerde çalışma imkanları sağlamaktadır. Bunlardan bazıları, Tefal mağazaları, Tefal müşteri hizmetleri, Tefal yetkili servisleri, Tefal satış destek birimleri gibi birimlerdir. Her birimde çalışma şartları birimin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmekte olup, çalışma saatleri ve ücretleri çalışılan birime göre farklılık göstermektedir.

Tefalnın Adaylarda Aradığı Özellikler

Tefal, personel alımında genel olarak adaylarda bu gibi özelliklere önem veriyor:

  • İyi müşteri ilişkileri kurabilen,
  • Markamızı temsil ettiğinin farkında olan,
  • Satış, elektrikli ev aletleri konusunda uzun ya da kısa süreli iş deneyimi bulunan,
  • Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi hedefleyen,
  • Öğrenmeye açık,
  • Enerjisi yüksek, hoşgörülü ve pozitif, güler yüzlü,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamakta sorun yaşamayacak olan,
  • Prezentabl,
  • Kişisel bakımı ve dış görünüşü konusunda hassas davranan,
  • En az lise mezunu olan.

Tefal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tefal, pesonel alımını her yıl çeşitli departmanlarda gerçekleştirmektedir. Eleman alımları için, firmanın kendi internet sitesinden yayınladığı ilanları takip edebilir ya da çeşitli kariyer sitelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siz de yukarıdaki şartları sağladığınızı düşünüyor ve çalışanlarının haklarına saygı duyan uluslararası bir firma bünyesinde uzun süreli bir kariyer planlıyorsanız, vakit kaybetmeden başvurunuzu tamamlayıp firmamıza iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

BSH İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Tefal Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu şehirlerinden yapan Tefal personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Tefal’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan link adreslerinden Tefal’in güncel açık pozisyonlarını görebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/groupe-seb-istanbul-ev-aletleri-ticaretleri-a-s-is-ilanlari-c20041-p11024/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir