Tegv Personel Alımı 2018

tegv-personel-alimi

Tegv Personel Alımı Yapıyor!

Tegv insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tegv personel alımı yapıyor. Tegv iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tegv iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tegv eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yani kısaca Tegv 1995 yıllarında kurulmuştur. Kuruluş amacı ülkemizde verilen eğitime katkıda bulunmak ve destek olmak olan Tegv personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin eğitim konusundaki yetersizliğine ışık tutan ve bu sorunu ortadan kaldırmak için hizmetlerini sürdüren Tegv çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Kendisini diğer vakıflardan ayıran bir özelliği de olan Tegv izin almadan yardım toplayabilen bir vakıftır. Siz de bu vakıfta görev almak veya bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Tegv’e iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Tegv İnsan Kaynakları

Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’nın gelişen ve kurumsallaşan yapısı ile paralel uygulamaları hayata geçirmeyi misyon edinmiş olan TEGV İnsan Kaynakları, yenilikçi ve dinamik organizasyonu ile sivil toplum kuruluşları arasında öncü olmayı hedefler.

Vakfın hedeflerini gerçekleştirmek için insan kaynağını en verimli şekilde değerlendirmeyi ilke edinen TEGV İnsan Kaynakları, Vakfı şeffaf, katılımcı, katma değer yaratan, paylaşımcı, etkin iletişime açık, ekip çalışmasında uyumlu bireyler ile buluşturur.

TEGV İnsan Kaynakları, çalışanlarının var olan potansiyellerini iç ve dış kaynaklı eğitimlerle geliştirmeyi hedefler.

Tüm uygulamalarında eşitlik ve adalet duygusu ile hareket eden TEGV İnsan Kaynakları, tüm çalışanlarının kişiliğine ve vakfa sağladığı katkıya saygı duyar.

Tegv Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin birçok noktasında yeni personellere ihtiyaç duyabilen Tegv personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Genel başvuru gönderen adayların başvurularını kabul eden Tegv’e siz de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Tegv iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz