Teknik Alüminyum Personel Alımı 2018

teknik-aluminyum-personel-alimi

Teknik Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Teknik Alüminyum insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Teknik Alüminyum personel alımı yapıyor. Teknik Alüminyum iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Teknik Alüminyum iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Teknik Alüminyum eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1960 yılında Türkiye’de ilk alüminyum levha üretimine başlayan teknik alüminyum bugün ülkenin en büyük alüminyum üreticilerinden birisidir. Sektörün lider firmalarından biri olan, yılda onlarca ton alüminyum üreten teknik alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizin için hazırladığımız bu ilanda firmanın insan kaynakları bölümünden yapılan açıklamayı ve ihtiyaç duyulan açık pozisyonları göreceksiniz. Dilediğinizi pozisyona hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Teknik Alüminyum İnsan Kaynakları Politikası

Şirketimiz, Türkiye’deki liderlik konumunun gerektirdiği çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları uygulamalarına, önem vermektedir.

Bu bağlamda çalışan profilimizi,

  • Motivasyonu yüksek,
  • Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,
  • İletişimi kuvvetli, problem çözme yetkinliğine sahip,
  • Katma değer yaratmaya istekli olarak tanımlamaktayız.

Geliştirdiği öncü teknolojiler, üstün ürün kalitesi ve içinde bulunduğu sektörün geleceğini şekillendirme misyonuna sahip şirketimizin global rekabet koşullarında mükemmel konumunu muhafaza edip geliştirmesi yolunda, çalışanlarımızı şirketimizin “farkındalık” vizyonuna paralel olarak sürekli gelişimini hedeflediğimiz en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz.

Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici ve yönetici adayı eğitimlerine de önem veriyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın kendi kişisel gelişimlerinin sorumluluklarının farkında olacakları yüksek performanslı bir çalışan kültürü yaratmayı arzuluyoruz.

Teknik Alüminyum Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Günümüzde çok sık bir şekilde işten ayrılma durumları olabiliyor. Her geçen gün farklı firmalar eleman ihtiyacı duyabiliyorlar. İstanbul ve Tekirdağ gibi şehirlerde işçiye ihtiyacı olan teknik alüminyum personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki listede vermiştir. Size en uygun işe karar verip anında başvuru yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Genel Başvuru İstanbul
Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu İstanbul
Satış Destek Elemanı Tekirdağ
Finans Sorumlusu İstanbul
Muhasebe Memuru İstanbul
Mekanik Bakım Şefi Tekirdağ

Teknik Alüminyuma iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

1 Cevap = “Teknik Alüminyum Personel Alımı 2018”
  1. Erol 31 Ekim 2016

Bir Cevap Yaz