Teknosa Personel Alımı 2018

teknosa-personel-alimi

Teknosa Personel Alımı Yapıyor!

Teknosa insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Teknosa personel alımı yapıyor. Teknosa iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Teknosa iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Teknosa eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Teknosa ülkemizin neredeyse tüm bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Onlarca mağazasında bir çok insana iş imkanı sağlayan Teknosa personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Teknosa İnsan Kaynakları

Teknosa İnsan Kaynakları Politikamız; Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda “doğru zamanda doğru iş için doğru insan” ilkesini izleyerek insan kaynağı ihtiyacını nitelikli işgücü ile karşılamak; çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak; çalışanlarımızın yükselmelerine, başarılı olmalarına, performanslarının değerlendirilmesine ve memnuniyetlerini arttırmaya olanak sağlayacak sistemler geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

NİTELİKLİ İŞGÜCÜNÜ ŞİRKETİMİZE KAZANDIRMAK

• Sektördeki nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı;
• Şirketimizi geleceğe taşıyacak, Sabancı değerlerine sahip, şirket kültürümüze uyumlu, işe en uygun nitelikteki işgücünü bilimsel yöntemlerle seçmeyi ve doğru pozisyon için işe almayı hedefleriz.

ÜCRET YÖNETİMİ VE ÖDÜLLENDİRME

• Çalışanların kendi iş sonuçlarının sorumluluğunu almalarını teşvik etmek; çalışanların katkılarını, başarılarını ve yüksek performansını tanımak ve ödüllendirmek;
• Çalışanları taşıdıkları sorumluluklar ve organizasyona kattıkları değer doğrultusunda ücretlendirmek amacımızdır.

Teknosa Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin dört bir yanında devam ettiren Teknosa personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ankara, Antalya, Adana gibi şehirlerde yeni personeller arayan Teknosa’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Sizler için aşağıda Teknosa’nın en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik. Ayrıca, Teknosa iş başvurusu sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

  • Bölge Sorumlusu
  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Operasyon Elemanı
  • Engelli Personel
1 Cevap = “Teknosa Personel Alımı 2018”
  1. hamri 9 Haziran 2016

Bir Cevap Yaz