Teknosa Staj Başvurusu 2017

Teknosa Staj Başvurusu

Teknosa staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Teknosa şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Teknosa staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Teknosa Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Teknosa Hakkında

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA, herkes için teknoloji felsefesi ile yola çıkmış ve hizmetlerine devam etmektedir. 2000 yılında kurulan şirket, kısa sürede tüm Türkiye’de bayilikler açmıştır. TV, ses sistemleri, telefonlar, bilgisayarlar, oyunlar, beyaz eşya ve teknoloji ile ilgili aklınıza gelebilecek her ürün tüketiciye sunulmaktadır. Şirket 2012 Mayıs’ında halka arz edilmiştir ve hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Teknosa Staj Başvurusu

Sabancı Holding’in teknoloji ayağı olan Teknosa üretici ve tüketiciyi buluşturan bir teknoloji perakende ağı olarak faaliyet göstermektedir. Siz de ilk iş deneyiminizi burada gerçekleştirmek istiyorsanız Teknosa stajyer alımı hakkında yazımızı okuyabilirsiniz.

Teknosa Staj Şartları

Teknosa tarafından hazırlanan TFT Staj Programı kapsamında her yıl yüzü aşkın öğrenci staj yapmaktadır. Yaz stajı için Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında staj yapmak üzere üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri başvurabilmektedir. Staj boyunca Stajyerler eğitimlere katılarak, mağaza, akademi, lojistik merkezlerine ziyaretler yapmakta ve yönetimle diyalog halinde olabilmektedir.

Lise öğrencilerinden zorunlu staj yapması gerekenler de staja kabul edilmektedir.

Daha önce yayınladığımız Media Markt Staj Başvurusu adlı yazımızı da incelemenizi öneririz.

Teknosa Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknosa kurumsal sitesine girerek insan kaynakları sekmesine tıklayın ve açılan seçeneklerden de iş fırsatları-online başvuru sekmesine tıklayın. Burada açılan sayfada açık pozisyonlar listelenecektir. Stajyer alımı olacağı zaman ilan, kadro ve şartlar burada yer alacaktır. İlana tıklayarak Teknosa staj başvurusu yapabilirsiniz.

Teknosa’da staj için daha fazla bilgi için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir