Teknoser Personel Alımı 2017

teknoser-personel-alimi

Teknoser Personel Alımı Yapıyor!

Teknoser insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Teknoser personel alımı yapıyor. Teknoser iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Teknoser iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Teknoser eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Teknoser’in temelleri 1980 yıllarında İstanbul bölgesinde atılmıştır. Fotokopi, malzeme, yedek parça gibi ürünlerin hizmetlerini veren Teknoser personel alımı yapıyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Teknoser İnsan Kaynakları

Felsefemiz

TEKNOSER’de “Önce İnsan” ilkesi doğrultusunda tüm çalışanlarımıza verimli bir biçimde çalışacakları, ilişkilerin karşılıklı saygıya ve güvene dayandığı bir ortam yaratma çabası içindeyiz. Sürekli gelişim için en önemli unsurun sahip olduğumuz entellektüel sermaye olduğunun bilincindeyiz.TEKNOSER’i TEKNOSER yapan, herşeyden çok özveriyle çalışan yüksek nitelikli profesyonel kadrosudur. Amacımız, büyük başarıların altına TEKNOSER ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

TEKNOSER’de herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır. İnsan Kaynakları vizyonumuz, bütün TEKNOSER çalışanlarını yetkilendirerek insan kaynakları alanında birer uzman haline getirmek ve TEKNOSER’i İnsan Kaynakları departmanlarına ihtiyaç duymadan yürüyecek seviyeye ulaştırmaktır.

Tüm TEKNOSER çalışanları ortak değer yargılarına sahiptir…

Teknoser Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin farklı şehirlerinde elemanlara ihtiyaç duyan Teknoser personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bakım Onarım Teknisyeni İzmir
Saha Teknisyeni Muğla
Atölye / Yazıcı Onarım Teknisyeni İstanbul – Avrupa
Saha Teknisyeni Kahramanmaraş
Saha Teknisyeni Bolu
Genel Başvuru / Engelli Kadrosu İstanbul – Avrupa
Bakım Onarım Teknisyeni Konya
Yazılım Uzmanı İstanbul – Avrupa
Saha Satış Elemanı Adana, Ankara, Antalya…
Depo Elemanı İstanbul – Avrupa
Depo Uzman Yardımcısı İstanbul – Avrupa
Saha Teknisyeni Kocaeli
Saha Teknisyeni Antalya
1. Seviye Destek Teknisyeni İstanbul – Avrupa
Saha Teknisyeni İzmir

Teknoser iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 19 Mart 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir