Teleset Mobilya Personel Alımı 2018

teleset-mobilya-personel-alimi

Teleset Mobilya Personel Alımı Yapıyor!

Teleset Mobilya insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Teleset Mobilya personel alımı yapıyor. Teleset Mobilya iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Teleset Mobilya iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Teleset Mobilya eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Teleset Mobilya 1959 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin ilk Modüler mobilya üreticisi olan Teleset Mobilya personel alımı yapmaya devam ediyor. 2000 yılından bu yana Silivri’deki modern tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Teleset Mobilya gerek tesislerinde ve ofislerinde gerekse de mağazalarında yüzlerce insana iş imkanı vermektedir. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Teleset Mobilya İnsan Kaynakları Politikası

TELESET; başarıya ulaşmasında önemli rol oynayan insan kaynağına verdiği önem ile; İK süreçlerinde eğitim,kariyer gelişimi, organizasyon yapısı ve insan kaynağı başarı yapısı, planlaması ve ücret sistemi, sosyal haklar ve bunların uygulanması ile tüm çalışanlarına bireysel gelişim, performans ve başarı adına her türlü olanağı sağlamaktadır.

Şirket, amaç ve hedeflerine katkı sağlayacak şekilde; TELESET çalışanlarının ihtiyacı olan alan ve konularda farklı eğitimler planlar ve bu planlar yıl boyunca İK departmanı tarafından takip edilir.

Temel Fonksiyonlarımız

• Mobilya Satış ve Pazarlama (Strateji- Pazarlama- Satış)
• İşletmeler (Strateji-Üretim-Bakım-Kalite Kontrol- Planlama- Proje Yatırım)
• Finans (Strateji- Planlama -Kontrol-Muhasebe- Finans-Hukuk- Bilgi Teknolojileri)
• İnsan Kaynakları ( Strateji- Organizasyon Geliştirme- İşe alma ve Eğitim- Personel İdaresi- Ücretlendirme, Endüstriyel İlişkiler)
• Satın Alma( Stratejİ-Satınalma- Lojistik)

Teleset Mobilya Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Elimizde firmanın ihtiyaç duyduğu açık pozisyon listesi bulunmasa da Teleset Mobilya personel alımı haberlerini çeşitli ilan sitelerinde yayınladığı anda sizlere güncel olarak aktaracağız. Ancak yine de firmaya genel başvuru için iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Teleset Mobilya iş başvurusu için tıklayınız. 

Bir Cevap Yaz