Tepehome Personel Alımı 2017

tepehome-personel-alimi

Tepehome Personel Alımı Yapıyor!

Tepehome insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tepehome personel alımı yapıyor. Tepehome iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tepehome iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tepehome eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Tepehome 1997 yılında kurulmuştur. Bilkent Holdinge bağlı bir kuruluş olan Tepehome bugün 33 mağazasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan Tepehome personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de Tepehome’da çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Tepehome İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Müşteri odaklı kurumsal yetkinliğe sahip, Şirket hedef ve stratejilerine hizmet edecek şekilde hareket edecek yüksek potansiyelleri şirketimize kazandırmak , çalışanlarımızın mutluluğunu hedef alacak çalışmalarla şirket verimliliğini sürekli yükseltmektir.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Tepe Home Academy bünyesinde çalışanlarımızın bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlayarak mobilya ve aksesuar alanında en değerli ve nitelikli iş gücünü yetiştirmektir.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, perakende sektöründe çalışmak için en çok tercih edilen Şirket olmaktır.

Tepehome iş başvurusu için tıklayınız. 

1 Yorum
  1. 17 Nisan 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin