TGS Personel Alımı İş İlanları 2017

TGS Personel Alımı

TGS insan kaynakları hakkında bilgiler ve TGS personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. TGS iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? TGS iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde TGS eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

TGS Hakkında

Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla 1 Ocak 2010 tarihinde kurulan TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Türkiye’deki İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanı gibi büyük havaalanlarında faaliyet göstermektedir. Anlaşmalı olduğu 172 havayolu şirketine 8 istasyonda hizmet sunmaktadır.

Yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin 650 bine yakın uçuşu için 6.500 ekipman ve on binden fazla çalışanı ile hizmet sunmaktadır. Hizmetleri kapsamında ramp, harekat, kargo ve yolcu hizmetleri yer almaktadır.

TGS İş İlanları

TGS, havaalanlarında yer sağlayan 2010 yılında kurulan ama günden güne büyüyen bir şirket olduğundan sıklıkla TGS iş ilanları yayınlamaktadır. Şirket, Türkiye’deki çoğu havalimanında faaliyet gösterdiği için çalışma sahası oldukça geniştir. Uçuş faaliyetleri kapsamında 10.000’den fazla çalışanı olan bir şirkettir.

TGS Çalışma Şartları

TGS çalışma şartları firma içindeki göreviniz ve pozisyonunuza göre farklılık göstermektedir. Ancak çalışma saatleri olarak sabah 08.00 ile akşam 17.00 saatleri benimsenmiştir. Daha önceki çalışma saatlerini çalışanlarının trafik sıkıntısını ortadan kaldırmak için değiştiren TGS çalışanlarının konforuna da özen göstermektedir.

Personelin çalıştığı departmana göre çalışma saatleri ve diğer koşullar da farklılık göstermektedir. TGS tarafından sunulan ramp, harekat, kargo ve yolcu hizmetleri gibi hizmet kategorilerinde yer alacak olan çalışanın çalışma koşulları da departmanına göre farklılık göstermektedir.

TGS Adaylarda Aradığı Özellikler

TGS, politika olarak doğru işe doğru insan sloganını benimsemiş ve buna göre alım yapmaktadır. TGS personel alımı yaparken iletişim kabiliyeti yüksek, risk alabilen, kendini geliştiren, gelişmelere ve değişimlere açık, rekabetçi ve en az bir yabancı dili çok iyi seviyede bilen kişiler olmasına özen göstermektedir. Personeller arasında tercih yaparken daha önce bu alanda çalışmış olan deneyimli insanlara öncelik verilmektedir.

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Siz de TGS kapsamında çalışmak istiyorsanız TGS web sitesine girerek insan kaynakları bölümünden hem açık pozisyonları görebilir hem de TGS iş başvurusu yapabilirsiniz. başvurularınız TGS tarafından işe alınacağınız departmanın da katılımı ile değerlendirilmekte ve sonuçlandırılmaktadır.

TGS Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını Türkiye genelinde pek çok farklı şehirlerden yapan TGS personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç durumlarında duyurmaktadır. Binlerce insan için iş kapısı olan TGS’ye başvuru yapmak için TGS resmi web sitesinden IK başvuru formu aracılığı ile başvurularınızı yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Havaş İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Atlasjet İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

3 Yorum
  1. 17 Ekim 2017
  2. 10 Ağustos 2017
  3. 10 Ağustos 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin