Timon Personel Alımı 2017

timon-personel-alimi

Timon Personel Alımı Yapıyor!

Timon insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Timon personel alımı yapıyor. Timon iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Timon iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Timon eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Toptan dağıtım ve perakendecilik sektörünün önemli markalarından birisi olan Timon personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi sektörünün lider firmalarından olan Timon çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Timon’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Timon Hakkında

MİSYON

Toptan dağıtım ve mağzacılık sektöründe ahlak sorumluluk ve güven esaslarına dayanan doğru fiyat doğru ürün doğru stok Sloganı ile iş ortaklarına kaliteli güleryüzlü müşteri odaklı hizmet anlayışı oluşturmaktır.

VİZYON

Gıda dışı ürün konseptinde pazar lideri olup büyüyen pazarda markaların buluşma noktası olan MARKA olmak.

Timon Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan ve zaman zaman farklı şehirlerden de personel ihtiyacı duyan Timon personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Timon’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir