Tırsan Personel Alımı 2017

tirsan-personel-alimi

Tırsan Personel Alımı Yapıyor!

Tırsan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tırsan personel alımı yapıyor. Tırsan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tırsan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tırsan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Taşımacılık sektöründe faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Tırsan 1977 yıllarında kurulmuştur. Kendi sektörünün en köklü ve tanına markalarından birisi olan Tırsan personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. İlan ayrıntıları aşağıdadır;

Tırsan İnsan Kaynakları

Politikamız

Tırsan; ürettiği ürünleri ve hizmetleri ile iç ve dış pazarlarda rekabet edebilecek düzeyde işinde katma değer yaratan, Tırsan’ı bugünden geleceğe taşıyacak girişimci, dinamik çalışanların oluşturduğu bir topluluktur.

İnsan Kaynakları uygulamaları, stratejik yönetim anlayışının bir sonucu olarak, kuruluşun hedeflerine ulaşmasında sistemin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır. Kuruluş hedefleri ile takım/birey hedeflerini yön birliği sağlayarak, ortak bir anlayış çerçevesinde buluşturan İnsan Kaynakları politikaları, uygulamaların temel dayanağını oluşturur ve Tırsan’ın 30 yıldan fazla tecrübesi ile, kurulduğu günden bugüne kadar varlığını ve önemini daima korumuş ve başarısının temel dayanaklarını oluşturan değerlerin toplamıdır. ( Kaynak )

Tırsan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul civarında yapan Tırsan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın bu günler 20’nin üzerinde açık pozisyonu bulunmaktadır. Siz de bu pozisyonları inceleyerek size uygun bir işe başvuruda bulunabilirsiniz.

Pozisyon Şehir/Ülke
Eğitim Uzmanı İstanbul – Anadolu
OPERASYON UZMANI İstanbul  – Anadolu, Kocaeli – Gebze
Ürün Bayi Satış Uzmanı Sakarya
İdari İşler Memuru İstanbul – Anadolu
Yedek Parça Satış Uzmanı (Almanca) İstanbul – Anadolu
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Anadolu
Servis Müdürü İstanbul – Avrupa
Muhasebe Sorumlu Uzmanı İstanbul – Anadolu
Yurtdışı Garanti Uzmanı İstanbul – Anadolu
Yurtdışı Yedek Parça Müdürü İstanbul – Anadolu
ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANI İstanbul – Anadolu
Metot Mühendisi Sakarya
Adli Takip Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu
1 Yorum
  1. 18 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir