Tki Personel Alımı 2017

tki-personel-alimi

Tki Personel Alımı Yapıyor!

Gerekli devlet birimlerinden yapılan duyuruya göre Tki personel alımı yapıyor. Tki iş başvurusu yaparak iş hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Tki işçi alımı ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tki eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Son zamanlarda yarattığı istihdam ortamıyla yüzlerce insanımıza iş imkanı sağlayan Türkiye Kömür İşletmeleri kurumu genel müdürlüğü bu sene de personel ve işçi alımlarına devam edecektir. Son zamanlarda birden çok mevkiye yeni işçiler alacak olan Tki ülkenin dört bir yanında ilanlar yayınlamaktadır. Siz de bu kurumda bir iş sahibi olup devlet güvencesiyle iş hayatınıza devam edebilirsiniz. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Tki Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin sadece tek bir bölgesinde değil birden çok şehrinde personel ve işçiler arayan Tki personel alımı yapacağı pozisyonları ve şehirleri açıklamıştır. İlanların bazıları geçiçi işçi, bazıları ise daimi işçi ilanlarıdır. Tki işçi alımı yapacağı iller arasında; Antalya, Konya, İzmir, İstanbul, Ankara, Sivas, Burdur, Isparta, Denizli, Sakarya, İzmit, Kayseri, Balıkesir, Kütahya, Uşak gibi daha sayabileceğimiz illerdir.

İhtiyaç duyulan personel ve işçi pozisyonları ise;

                                Pozisyon
Kamyon Şoförü
Akaryakıt Dağıtımcısı
Bilgisayarcı
Operatörler
Elektrik Ustası
Harita Teknisyeni
Kaynak Ustası
Bakımcı
Lastik Tamir Ustası
Tamirci
Tornacı
Torna – Tesviye

Yukarıdaki tabloda belirtilen bölümlere Tki çok sayıda personel ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tki kurumununda bir iş sahibi olmak için başvurularınızı yapmayı unutmayın.

5 Yorum
  1. 22 Eylül 2017
  2. 20 Eylül 2017
  3. 25 Ocak 2017
  4. 19 Ekim 2016
  5. 27 Ocak 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir