Tofaş Personel Alımı 2017

tofas-personel-alimi

Tofaş Personel Alımı Yapıyor!

Tofaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Tofaş personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Tofaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tofaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Tofaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin otomobil sektöründe eski ve önemli markalarından biri olan Tofaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük holding de bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyebilir ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Tofaş İş İlanları

Koç Holding bünyesinde bir marka olan Tofaş, kariyer hedefini bu marka altında gerçekleştirmek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur.

Bir çok kişi kariyeri için iyi bir adım atarken Tofaş  iş başvurusu ilanlarını takip etmektedir. Kariyer sitelerinde bulunan ilanlar arasından size uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Başvuru süreci sonunda olumlu olarak nitelendirilen adayları arayan firma yetkilileri görüşme ve mülakat için davet ederler ve bu süreç sonrası da olumlu değerlendirilen adaylar işe başlar.

Bir çok sosyal imkan ve çalışanlar için yardımlar veren Koş Holding çalışanları, işlerini severek yapan ve koşullardan memnun olan çalışanlar arasındadır. Bu yüzden bir çok kişinin hayali bu marka altında çalışmaktadır.

Tofaş’ta Kariyer

Koç Grubu markalarından olan Tofaş’ta kariyer seçenekleri Endüstri Meslek Lisesi çıkışlı adaylardan başlar ve tekniker, mühendis ve diğer kadrolarda çalışacak olan adaylar ile devam eder.

Bir çok farklı iş alanında çalışma imkanı olan bu marka, aktif iş ilanlarına başvurulduğunda Tofaş  işçi alımı yapılarak mülakat sonucu işe alımları gerçekleştirmektedir.

Tofaş İşçi İlanları Ne Zaman Açılacak?

Tofaş  eleman alımı şu an değişik pozisyonlar için yapılmaktadır. Kariyer sitelerinden başvurular yapılabilmektedir ve kurum içi başvuru süreci belirli aralıklar dahilindedir. Bu süreç sona erdiğinde işe alınması muhtemel adaylar ile görüşmeler yapılmaktadır. Olumlu görüşmeler sonucunda işe alınan adaylar kısa süre içinde gerekli evrakları tamamladıktan sonra, iş başı yapabilmektedir.

Tofaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Bursa ve İstanbul bölgesinden yapan Tofaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Tofaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Tofaş resmi insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

9 Yorum
  1. 18 Ekim 2017
  2. 30 Eylül 2017
  3. 5 Eylül 2017
  4. 10 Haziran 2017
  5. 28 Nisan 2017
  6. 3 Eylül 2016
  7. 30 Temmuz 2016
  8. 22 Temmuz 2016
  9. 22 Temmuz 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir