Tosçelik Personel Alımı 2018

toscelik-personel-alimi

Tosçelik Personel Alımı Yapıyor!

Tosçelik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tosçelik personel alımı yapıyor. Tosçelik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tosçelik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tosçelik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Tosyalı Holding’in bir parçası olan Tosçelik Profil ve Saç 1997 yılında kurulmuş bir şirkettir. Kendi sektörünün lider firmalarından birisi olan Tosçelik personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında gösterilen Tosçelik İskenderun’daki büyük üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tosçelik İnsan Kaynakları

Neden Tosyalı Holding

TOSYALI Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, insan kaynağının gücü ve farkı ile elde edildiğinin bilincindedir. TOSYALI Holding; tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve sahip olduğu yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir.

TOSYALI Holding; Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanır. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden, statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

Tosçelik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin farklı illerinde personellere ihtiyaç duyabilen Tosçelik personel alımı yapacağı listeyi açıkladı. Firmanın resmi sitesinden iş başvurunuzu gerçekleştirebilir, size uygun pozisyonlarda işe başlayabilirsiniz. Tosçelik iş başvurusu için tıklayınız.

18 Cevap Yazılmış = “Tosçelik Personel Alımı 2018”
  1. salih salyan 31 Ekim 2017
  2. Yusuf 16 Temmuz 2017
  3. mehmet 13 Temmuz 2017

Bir Cevap Yaz