Total Personel Alımı 2017

total-personel-alimi

Total Personel Alımı Yapıyor!

Total insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Total personel alımı yapıyor. Total iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Total iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Total eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük petrol markalarından birisi olan Total 1924 yıllarında kurulmuştur. Türkiye’de ise Total Türkiye adı altında faaliyet gösteren Total personel alımı yapmaya devam ediyor. 100’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren ve sektörün en güçlü adaylarından birisi olan Total çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Total İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası

TOTAL olarak gücümüzü sorumluluk sahibi, özgüvenli, yeniliklere açık, katma değer üreten, kaliteli hizmete inanan, çevreye duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz. Hedefimiz sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katmaktır.

Seçme Ve İşe Alım

Şirketimizin iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları, danışman firmalar ve gazete ilanları kanallarıyla yapılmaktadır. Bazı pozisyonlar için adaylar psikometrik testlere tabi tutulmaktadır.

Total Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni elemanlara ihtiyaç duyan Total personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu günlerde Türkiye’nin her yerinden yeni personeller alacak olan firma adaylardan Genel başvuru kabul etmektedir. Aynı zamanda Stajyer alımlarını da devam ettiren Totale stajyer olarak da iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Total iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 29 Haziran 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir