Türk Loydu Personel Alımı 2018

turk-loydu-personel-alimi

Türk Loydu Personel Alımı Yapıyor!

Türk Loydu insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Türk Loydu personel alımı yapıyor. Türk Loydu iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Türk Loydu iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Türk Loydu eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türk Loydu İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası

Türk Loydu’nun  İnsan Kaynakları politikası ;   can, mal ve çevre güvenliği ile ilgili alanlarda ilkelerimiz doğrultusunda  verilen klaslama ve uygunluk değerlendirme hizmetinin sektörlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümle ve zamanında sunulabilmesine imkan  sağlayan yetişmiş, nitelikli  insan kaynağının varlığına ve bu kaynağın sürekli gelişimini  ve performansını destekleyecek   uygulamalara dayanmaktadır.

Türk Loydu uluslararası rekabetçi piyasa koşullarında kalıcı olabilmek ve devamlılık  için ‘’nitelikli insan kaynağının varlığını ’’  ve bu kaynağın  yaratacağı ‘’farklılığı’’  ön şart olarak görmektedir.

Başvuru ve İşe Alım Süreci

Seçme ve işe alım sürecinde Türk Loydu’nu  geleceğe taşıyacak olan kendini geliştirme isteği yüksek, global bakış açısına sahip  ve kurumsal değerlerimize  uyum sağlayabilecek yeteneklerin  organizasyonumuza kazandırılmasına önem verilir.
Bu amaçla adaylar  pozisyonun gerektirdiği eğitim ve deneyimle birlikte Türk Loydu’nda göreve başlayabilmek için belirlenmiş olan  temel yetkinliklerin yanı sıra   pozisyon için belirlenmiş yetkinlikler çerçevesinde mülakat sürecinden geçirilerek kişilik envanteri ve yabancı dil seviye tespit sınavına tabi tutulur.

Türk Loydu Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan Türk Loydu personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Türk Loydu’na iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk Loydu iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz