Türk Traktör Personel Alımı 2018

turk-traktor-personel-alimi

Türk Traktör Personel Alımı Yapıyor!

Türk Traktör insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Türk Traktör personel alımı yapıyor. Türk Traktör iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Türk Traktör iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Türk Traktör eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en önemli ve köklü kuruluşlarından birisi olan Türk Traktör’ün temelleri 1954 yıllarında atılmıştır. O tarihten bu yana sürekli olarak kendisini geliştiren anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Türk Traktör bugün sektörünün en güçlü firmalarından birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı yaratan Türk Traktör personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Yılın bir çok döneminde iş ilanlarını yayına koyan Türk Traktör, aynı zamanda onlarca insana da iş fırsatları yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmayı diliyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Türk Traktör İnsan Kaynakları

TürkTraktör, performans yönetimi süreci ile tüm çalışanlarını yıl boyunca gözlemleyerek geri bildirimde bulunmayı, performansı olumlu ya da olumsuz yönde etkileyen faktörleri tespit etmeyi ve gereken iyileştirmeleri yapmayı amaçlamaktadır.

TürkTraktör, beyaz yaka çalışanlarının performansını yılda bir kez hedef veya kriter bazlı süreçlerle değerlendirmektedir.

Performans değerlendirme sonuçları;
•çalışanımızın gelişim planının oluşturulmasına,
•gelecek dönem ücretlerinin belirlenmesine,
•360 derece yetkinlik değerlendirme sonuçları ile birlikte potansiyel çalışanların belirlenmesine ve
•ödüllendirme sürecine bir girdi oluşturmaktadır.

Türk Traktör Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni personeller alacak olan Türk Traktör personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Her kurumda olduğu gibi Türk Traktör İnsan Kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksik birimlerinini tespitini yapmaktadır. Daha sonra bu doğrultuda ilanlarını yayınlayan firma, başvuru yapan adaylar arasından seçimlerini yaparak işe alım sürecini başlatmaktadır. Bugünlerde 15’in üzerinde açık pozisyonu bulunan firmanın bazı ilanları aşağıdaki listede yer almaktadır.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Sorumlusu Ankara
SAP Uzmanı Ankara
Servis Teknisyeni- İş Makineleri Ankara, İstanbul
Muhasebe Uzmanı Ankara
Lojistik Mühendisi Ankara
Motor ve Motor Montaj Mühendisi Ankara
Özel, Filo ve 2. El Satışlar Uzmanı Ankara
Yedek Parça Ürün Sorumlusu Ankara
Güç Aktarma Sistemleri Mühendisi Ankara
Montaj Metod Mühendisi Sakarya
Dünya Klasında Üretim Mühendisi Sakarya
Aracı Tasarım Mühendisi Ankara
Üretim Planlama ve Kısıtlama Yönetimi Mühendisi Sakarya
Termal Sistemler CFD Simülasyon Mühendisi Ankara
Üretim Takım Lideri Sakarya
Üretim Geliştirme Mühendisi Sakarya
Üretim Takım Lideri Sakarya
36 Cevap Yazılmış = “Türk Traktör Personel Alımı 2018”
  1. Mesut 14 Aralık 2017
  2. Erol basekin 22 Kasım 2017
  3. Faruk DEMİR 21 Kasım 2017
  4. Bilal 5 Eylül 2017

Bir Cevap Yaz