Türk Traktör Staj Başvurusu 2017

Türk Traktör Staj Başvurusu

Türk Traktör staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Türk Traktör şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Türk Traktör staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Türk Traktör Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Türk Traktör Hakkında

1954 yılında kurulan firma, o günden bu güne yükselen başarısı ve marka değeriyle 130’dan fazla ülkeye satış yaparak ülkemizde önemli bir konumda bulunmaktadır. Bugünkü konumunun haricinde ülkemizde otomotiv sanayisindeki ilk kuruluş olma ünvanını da kendisinde bulundurmaktadır.

Ayrıca en güçlü ve geniş holdinglerinden olan Koç Holding ve CNHI ortaklığından meydana gelen bir firmadır. Yakın zamanda iş makineleri sektörüne de giriş yaparak piyasa gücünü ve fabrika bünyesini büyüterek güvenilir bir profil çizmektedir.

Gerek ürün kalitesi gerek çalışanlarına verdiği önem gerek iş güvenliği gerek de çevreye gösterdiği özen açısından pek çok ödül ve belgeye layık görülen bir firma olması da Türk Traktör’ü sektörde ayrı bir yere koymaktadır.

Türk Traktör Staj Şartları

Türk Traktör Staj başvurusunda bulunacak adayların:

  • Üniversite öğrencisi olmak (tercihen 3. ve 4.sınıf)
  • Okuldan verilecek zorunlu staj belgesi
  • Adli sicil kaydı olmaması
  • Onaylı not belgesi
  • Staja başlamadan önce yapılan sınavdan baraj üstünde not almak

Türk Traktör Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Traktör stajyer alımı için başvurmak isteyen öğrencilerin firmanın web sitesi üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Harici başvurular değerlendirmeye alınmayacaktadır. Başvuran adaylarla iletişim internet üzerinden olacağı için başvuru esnasında verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Başvuru sonrasında gönderilecek e-mail ile başvuru sonucu adaya iletilmektedir.

Aşağıda bulunan link adresini kullanarak Türk Traktör staj başvurusu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Açılan sayfada staj süreci sekmesini tıklayarak konu hakkında güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türk Traktör staj başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 17 Ekim 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin