Turkish Bank Personel Alımı 2018

turkish-bank-personel-alimi

Turkish Bank Personel Alımı Yapıyor!

Turkish Bank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Turkish Bank personel alımı yapıyor. Turkish Bank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Turkish Bank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Turkish Bank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1982 yıllarından beri ülkemizdeki faaliyetlerini sürdüren Turkish Bank 18 şubesiyle halen büyümekte olan bir bankadır. Ülkemizde farklı zaman dilimlerinde yeni personel ilanları yayınlayan Turkish Bank personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Turkish Bank gibi büyük bir bankada işe başlayıp kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Turkish Bank İnsan Kaynakları

Turkish Bank İnsan Kaynakları Yönetimi; bankamız hedefleri doğrultusunda, üst yönetimin stratejik bir iş ortağı olarak, birimlerle koordineli çalışmaktadır.

Bankamız İnsan Kaynakları Yönetimi; kurumsal değerlerimize bağlı kalırken, kendi alanındaki uygulama ve gelişmeleri sürekli izleyen, yenilikleri adapte eden ve açık iletişimin ön planda olduğu bir yapıdadır.

Ücretlendirme

Ücret ve Ödemeler: Bankamızda ücret paketi, brüt maaş, İngilizce dil tazminatı ve diğer yan haklardan oluşmaktadır.

Çalışanlarımız 12 ay üzerinden ücret almakta, ücretler brüt maaş tutarı üzerinden ay sonlarında ödenmektedir. Bankamızda ücret zamları yılda bir kez Nisan ayında uygulanmaktadır.

Ücret zamlarında enflasyon oranı ve çalışanların performansı dikkate alınmaktadır.

Turkish Bank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personel adaylarına ihtiyaç duyabilen Turkish Bank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz