Türkiye Gazetesi Personel Alımı 2017

turkiye-gazetesi-personel-alimi

Türkiye Gazetesi Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Gazetesi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Türkiye Gazetesi personel alımı yapıyor. Türkiye Gazetesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Türkiye Gazetesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Türkiye Gazetesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin önemli gazeteleri arasında yer alan Türkiye Gazetesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kurumda bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İhlas Gazetecilik Hakkında

İhlas Gazetecilik’in Misyonu, Vizyonu ve Stratejik Hedefleri

Misyon: İhlas Gazetecilik için temel amaç, okuyucu ve diğer müşterilerine doğru haber ve bilgi sağlamak, dürüst yorum ve değerlendirme sunmaktır. Ayrıca, verdiği baskı hizmetlerinde de kaliteyi en üst seviyede tutmaktır. Şirket yöneticilerinin asli görevi ise, Kurum’u ve Gazete’yi bu amacın temeli olan bağımsızlığını koruyacak ve Şirket pay sahiplerine en yüksek değeri sağlayacak şekilde yönetmektir.

Vizyon: İhlas Gazetecilik, hedeflerine ulaşmak için, nitelikli yayıncılık, kaliteli baskı, çalışanlarına verdiği değer ve toplumsal sorumluluklarına gösterdiği özenle öne çıkar. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte de toplumsal faydaya sağladığı desteği ve bu alandaki öncü rolünü devam ettirmektir.

Stratejik Hedefler: İhlas Gazetecilik’in stratejisi, müşteri odaklı hizmet vermek; okuyucuya yönelik özel ürünler geliştirmek; geleneksel markalarla içerik üretmek; teknolojideki değişimleri yakından takip etmek; üretici yöntemleri kullanarak içerik dağıtım kanallarını çeşitlendirmek ve büyütmek; bireylere göre hazırlanmış enformasyon ve eğlence ürünleri ve araçları hazırlamak; satış ve dağıtım kanallarını çeşitlendirmek ve sayısını artırmak ve dünyanın önde gelen medya kuruluşları ile iş birliği yapmaktır. ( Kaynak )

Türkiye Gazetesi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını bu zamanlarda İstanbul bölgesinden yapacak olan Türkiye Gazetesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceledikten sonra size uygun bir işe karar verebilirsiniz. Buradan İhlas holding insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Temizlik Elemanı İstanbul – Avrupa
Forklift Operatörü İstanbul – Avrupa
Baskı Makinesi Operatörleri İstanbul – Avrupa

Bu ilan da ilginizi çekebilir!

Hürriyet Gazetesi Personel Alımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir