Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2017

Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi Alımı

Türkiye’ nin lider bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaktadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde Türkiye İş Bankası şubelerinde görevlendirilmek üzere Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi alımı yapılmaktadır. Türkiye İş Bankası İş ilanları arasında yer alan Gişe Yetkilisi alımı için belli nitelikleri taşımak gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi Aranan Nitelikler

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,
  • 13 Haziran 1986 ve sonrası doğumlu,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Ağustos 2016 celp dönemine kadar tecilli,
  • Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış,
  • Kamu haklarından yoksun olmayan,
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,
  • Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan adaylar Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi alımı ilanına başvuru yapabilirler.

Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi Maaşları

Türkiye İş Bankası gişe yetkilisi maaşları 1400 TL olarak belirlenmiştir. Bankanın şube ya da merkez bölgelerinde çalışıyor olmak maaşları etkileyebilmektedir. Türkiye İş Bankası’nda Gişe yetkilisi olarak çalışanlar 1600 TL maaş da alabilmektedir. Çalışanlara aylık ücretlerinin yanı sıra yılda 4 maaş tutarında ikramiye verilmektedir. Çalışanların bireysel performansı doğrultusunda yüksek verimlilik ödeneği, hedef ödülü ve yönetici primi gibi uygulamalar da bulunmaktadır.

Daha önce yayınladığımız Türkiye İş Bankası Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve Türkiye İş Bankasına nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir