Türkiye Petrolleri Personel Alımı 2018

turkiye-petrolleri-personel-alimi

Türkiye Petrolleri Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Petrolleri insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Türkiye Petrolleri personel alımı yapıyor. Türkiye Petrolleri iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Türkiye Petrolleri iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Türkiye Petrolleri eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1954 yılında atılan Türkiye Petrolleri, ülkemizin milli petrolü olmaya devam ediyor. Petrol ve Doğalgaz sektöründe faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Türkiye Petrolleri personel alımı yapmayı sürdürüyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da faaliyet gösteren Türkiye Petrolleri çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Türkiye Petrolleri İnsan Kaynakları

Çalışanlarının büyük gayreti, fedakarlığı, geçmişten edindiği bilgi birikimi ile köklü bir şirket kültürüne sahip olan TP, dünya çapındaki teknolojik alt yapısı ve uluslararası projelerde Ortaklığımızı başarıyla temsil edebilen yetişmiş insan gücü ile 1954’ten bu yana faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Ülkemizin petrol ve doğal gaz ihtiyacını karşılayan, çalışılması en çok arzu edilen, bölgesinde etkin bir “Dünya Enerji Şirketi” olma vizyonu doğrultusundaki rotasını çizen Ortaklığımız; geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek için çalışanlarına yatırım yapmaya devam etmektedir. Başarının, ancak işinde uzman ve motivasyonu yüksek bireylerce sağlanabileceğine inanan TP, dinamik bir İnsan Kaynakları Sistemi oluşturma çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye Petrolleri Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde sürekli olarak yeni personellere ihtiyaç duyan Türkiye Petrolleri personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak ofis elemanları, pompacı ve mühendis mevkilerine alımlarını yapacak olan Türkiye Petrolleri ülke genelinde genel başvuru kabul etmektedir.

Türkiye Petrolleri iş başvurusu için tıklayınız.

11 Cevap Yazılmış = “Türkiye Petrolleri Personel Alımı 2018”
 1. mikail 17 Aralık 2017
 2. Fatih 31 Mayıs 2017
 3. Mustafa Behçet 27 Mayıs 2017
 4. Sadık 30 Nisan 2017
 5. medet 9 Nisan 2017
 6. ekrem aktaş 1 Kasım 2016
 7. Özhan 11 Ekim 2016
 8. Özhan 11 Ekim 2016
 9. EMRE YALÇIN 5 Ekim 2016
 10. Muhammed sevinc 22 Eylül 2016
 11. Hasan ateşsaçan 21 Eylül 2016

Bir Cevap Yaz