Türknet Personel Alımı 2018

turknet-personel-alimi

Türknet Personel Alımı Yapıyor!

Türknet insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Türknet personel alımı yapıyor. Türknet iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Türknet iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Türknet eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1996 yıllarında atılan Türknet ülkemizin en büyük bilişim şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle sürekli büyümeye devam eden yenilikçi bir marka olan Türknet personel alımı yapmayı sürdürüyor. Her geçen gün adını daha fazla insana duyuran bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Türknet’e nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Türknet Hakkımızda

Biz

1996 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduk. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyoruz. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgamız Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdik ve bu yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyoruz.

Yaklaşımımız

Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjimizi uzmanlık, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede sektörümüzde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz, katma değer yaratan ekstra servislerimiz, müşterimize sunduğumuz sürekli destek ve yüksek kalite standartımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edeceğiz. ( Kaynak )

Türknet Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapan Türknet personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Türknet’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pozisyon Şehir
NOC Birim Müdürü İstanbul – Avrupa
Ürün Müdürü / Erişim ve Güvenlik Hizmetleri İstanbul – Avrupa
Veritabanı Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Kıdemli Raporlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
Yazılım Uzmanı/ Fatura Uzmanı İstanbul – Avrupa
Kurumsal Servisler Destek Mühendisi İstanbul
Uyum Müdürü İstanbul – Avrupa
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Avrupa
Stajyer İstanbul – Avrupa
Süreç Yönetim Müdürü İstanbul

Bir Cevap Yaz