Turkuvaz Medya Personel Alımı 2018

turkuvaz-medya-personel-alimi

Turkuvaz Medya Personel Alımı Yapıyor!

Turkuvaz Medya insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Turkuvaz Medya personel alımı yapıyor. Turkuvaz Medya iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Turkuvaz Medya iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Turkuvaz Medya eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Turkuvaz Medya, Türkiye’nin öncü medya şirketlerinden birisidir. Ülkemizde medya sektörü içerisinde faaliyetlerini sürdüren şirketin bünyesinde, atv, a haber, yeni asır tv, radyo turkuvaz, sabah, takvim, fotomaç, home art, bebeğim ve biz, sinema, sofra, home art, şamdan plus, para, global enerji, hukiki persfektifler, hülya gibi çeşitli basın yayın organları bulunmaktadır. Bunun yanında tekno kulis, cosmo girl, cafe ruj gibi internet siteleri de Turkuvaz medyaya aittir. Binlerce insana iş imkanı sağlayan Turkuvaz medya personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de turkuvaz medya da rahat bir işe başlamak için haberimizin devamındaki ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Turkuvaz Medya Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Turkuvaz medya çatısı altında barınan çeşitli gazeteler, televizyon kanalları ve internet siteleri bulunduğu için bir hayli personel ile çalışmak zorunda kalan Turkuvaz medya personel alımı konusunda son derece özenli davranmaktadır. Turkuvaz medya 2015 yılında yapacağı eleman alımlarını Ankara, Adana, Antalya ve İstanbul’dan gerçekleştirecektir.

Aşağıda vermiş olduğumuz listede şirketin ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını göreceksiniz. Kendinize uygun işe karar verdikten sonra istediğiniz ilana iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Genel Başvuru Adana, Ankara, Antalya, İstanbul Asya – Avrupa, İzmir
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul
Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul
Yönetici Asistanı İstanbul
Çevirmen İstanbul
6 Cevap Yazılmış = “Turkuvaz Medya Personel Alımı 2018”
  1. Fatih Guleryuz 21 Mayıs 2017
  2. belareş 24 Şubat 2017
  3. Cüneyt 14 Ocak 2017
  4. Ayşe 21 Ekim 2016
  5. Eyüp Han 22 Ağustos 2016
  6. ugurozgur bozkurt 1 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz