Turpak Personel Alımı 2017

turpak-personel-alimi

Turpak Personel Alımı Yapıyor!

Turpak insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Turpak personel alımı yapıyor. Turpak iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Turpak iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Turpak eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kendi sektöründe ülkenin önemli markalarından biri olan Turpak personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Turpak İnsan Kaynakları

Turpak, çalışanlarını şirketin en değerli varlığı olarak kabul eder ve insan kaynaklarının en verimli şekilde değerlendirilmesini planlar.

Tüm Turpak çalışanları, şirket vizyon ve misyon bilincine ve ürettiğimiz ürünlerin kalitesinin, insan yaşamındaki öneminin sorumluluğuna sahip, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan, genç ve dinamik bir ailenin üyeleridirler.

Ortak hedeflerimize ulaşmak için şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık, proaktif, çevresine duyarlı bireyleri kazanmak ve bu bireylerin yeni başarılara imza atması için gerekli motivasyonu sağlamak, insan kaynakları politikamızın temelidir.

Turpak, başarısının temeli olarak kabul ettiği takım ruhuyla hareket etme bilincini tüm personeline kazandırarak, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Turpak Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını İstanbul bölgesinden gerçekleştiren Turpak personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Turpak’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Turpak insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Personel Alımı haberleri ve güncel iş ilanlarını takip etmek için ana sayfadan devam edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Saha Teknik Destek Uzmanı İstanbul – Avrupa
MOBİL UYGULAMA YAZILIM UZMANI İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir