Tüyap Personel Alımı İş İlanları 2017

tuyap-personel-alimi-is-ilanlari

Tüyap Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Tüyap insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tüyap personel alımı yapıyor. Tüyap iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tüyap iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tüyap eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük fuarcılık gruplarından biri olan Tüyap personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Tüyap iş ilanları hakkında detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Tüyap İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI FELSEFEMİZ

İşletmelerin ilgi alanları hangi yönde olursa olsun, genel amaç tartışmasız olarak, başarıyı elde etmektir. Biz fuarcılık gibi insan ilişkilerinin en üst düzeyde olduğu bir sektörde, başarının ancak çağdaş, düzenli ve sürekli stratejik insan kaynakları politikaları ile sağlanabileceğine inanıyoruz.

İnsanı insan yapan evrensel değerleri dışlayan, kişisel gelişim ve beklentilerin karşılanmasını engelleyen, doğal çevreye zarar veren, etik anlayıştan uzak fırsatçı bir çalışma yaşamını kesinlikle reddediyoruz.

Fuarcılık sektöründe Türkiye ‘de ilk olan Tüyap ailesi, 30 yılı aşkın süredir benimsediği bu felsefeyi, bireysel gelişim yanında, işletme ve ülke beklentilerini karşılamayı da amaç haline getiren tüm çalışanları ile birlikte, gelecek bin yılda da sergileme kararlılığındadır.

İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME

Personel seçimi, en alt kademedeki çalışanlardan, en üst kademedeki yöneticilere kadar, İnsan Kaynakları Bölümü ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir. İşe alma ve uygun pozisyona yerleştirmede, eğitim, tecrübe, kişisel özellikler başlıkları altında olan Tüyap standartları esas alınır.

Tüyap Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ihtiyaç duyduğu bölgelerden yapacak olan Tüyap personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Tüyap insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Proje Satış Uzmanı Ankara
Proje Satış Uzmanı Konya
Proje Müdürü İstanbul – Avrupa , Anadolu
Elektrik Mühendisi İstanbul – Avrupa
Elektrik Teknisyeni İstanbul – Avrupa
Teknik Eleman İstanbul – Avrupa
İtfaiye Görevlisi İstanbul – Avrupa
Reklam Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa
5 Yorum
  1. 16 Haziran 2017
  2. 23 Şubat 2017
  3. 12 Ağustos 2016
  4. 21 Mayıs 2016
  5. 1 Kasım 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir