Uğur Dershaneleri Personel Alımı 2017

ugur-dershaneleri-personel-alimi

Uğur Dershaneleri Personel Alımı Yapıyor!

Uğur Dershaneleri insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Uğur Dershaneleri personel alımı yapıyor. Uğur Dershaneleri iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Uğur Dershaneleri iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Uğur Dershaneleri eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Uğur Dershaneleri Hakkında

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, Türkiye’ nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Kolejleri, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Kariyer Merkezi, Uğur Yayınları, Harriet Fulbright College Washington D.C. ile devam etmektedir. Bahçeşehir – Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Dershaneleri, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 45 yıldır zamandır üniversiteye ve ortaöğretim kurumlarına hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Uğur Dershaneleri Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkenin çeşitli bölgelerindeki eğitim kurumlarını yapacak olan Uğur Dershaneleri personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Kurumun açık pozisyonlarını inceleyerek Uğur Dershanelerine iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Uğur Dershaneleri insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum
  1. 4 Haziran 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir