Umur Basım Personel Alımı 2017

umur-basim-personel-alimi

Umur Basım Personel Alımı Yapıyor!

Umur Basım insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Umur Basım personel alımı yapıyor. Umur Basım iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Umur Basım iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Umur Basım eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Umur Basım İnsan Kaynakları

Umur’da Çalışmak

UMUR olarak amacımız, doğru adayları şirket havuzuna kazandırmak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir.
İşe alımlarımızda, Umur kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Umur’a kazandırmayı hedefleriz. Açık pozisyonlar için kariyer.net veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, kendini tanıma ve geliştirme, hedeflerle yönetim anlayışını benimseme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız en önemli kriterlerdir. Yönetsel pozisyonlarımız için temel yetkinliklerle birlikte, ekip geliştirme yetkinliği de aranır. Yetkinlikler ile beraber adayların mesleki ilgi alanları ve teknik bilgileri de değerlendirilir.

İşe alım uzmanlarımız adaylarla pozisyonun ilgili yöneticilerinin de katıldığı en az iki görüşme yapar. Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre “kişilik envanteri” de uygulanır. Liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb. yetkinlikler bazında adayları değerlendiren envanterin çıktıları, karar verme aşamasında önemli rol oynar.

Umur Basım Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkenin çeşitli bölgelerinden yapan Umur Basım personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Umur Basım’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Umur Basım insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Elektrik Teknisyeni İstanbul – Anadolu
Dış Ticaret Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu
Grafiker İstanbul – Anadolu
Kalite Yönetim Uzmanı (Mühendis) İstanbul – Anadolu
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin