Unilever Personel Alımı 2018

Unilever Personel Alımı Yapıyor!

Unilever insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Unilever personel alımı yapıyor. Unilever iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Unilever iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Global bir şirket olan Unilever personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında Clear, Domestos, Omo, Dove, Calve, Cif, Lipton gibi herkesin bildiği onlarca şirket bulunan Unilever yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Öğrenciler, yeni mezunlar ve profesyonellere iş imkanı sağlayan Unilever iş ilanlarını inceleyerek sizler de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Unilever İnsan Kaynakları

Kariyer Olanakları

Vizyonumuz, çevre üzerindeki etkilerimizi azaltırken şirketimizi iki kat büyütmemizi ve içinde bulunduğumuz topluma pozitif fayda yaratmamızı sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmektir. İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markaların ve bu keyifli işin bir parçası olmak ister misiniz?

Öğrenciler

Yaz dönemi proje stajı programımız ile gerçek bir projeyi hayata geçirerek Unilever kariyerinizin ilk adımını atın!

Yeni mezunlar

Biz, markalarımız, dinamik çalışanlarımız ve sürdürülebilir vizyonumuzla birlikte, dünyanın en büyük şirketlerinden biriyiz. Böyle bir yapının içinde olmaya istekliyseniz, her gün yeni şeyler öğrenmeye açıksanız ve değişime liderlik etmek istiyorsanız… Doğru yerdesiniz!

Unilever Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan yapan ve pek çok şehirden de yeni personeller arayan Unilever personel alım yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Unilever’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Hat Operatörü – Algida Fabrikası Konya
Çevre Mühendisi Tekirdağ
İnsan Kaynakları Görevlisi (Engelli Personel) İstanbul ( Anadolu )
Ulaşım Planlama Sorumlusu İstanbul ( Anadolu )
Üretim Elemanı-Konya HPC Vector Konya
Unilever Future Leaders Programme İstanbul ( Avrupa – Anadolu )

Unilever resmi kariyer sayfası için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz