Ünye Belediyesi Personel Alımı 2017

Ünye Belediyesi Personel Alımı

Ünye Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ünye Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Ünye Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Ünye İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Ünye ilçesi ordu ilimize bağlıdır. Ordu ilimizin merkezine mesafesi 76 kilometredir. İlçemiz ordu ilimizin kuzeybatısında bulunmaktadır. Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Ünye ordu ilimizin ve Karadeniz bölgesinin en büyük ilçelerindendir. Coğrafi olarak ilçemiz tipik Karadeniz iklimi görülmektedir. Ekonomik geçimi verimli toprakları nedeni ile tarımdır. Özellikle fındık tarımı yaygın görülmektedir. Tarımdan sonra ekonomik olarak esnaf işletmeciliği ile geçim sağlanmaktadır. Çocuklarımızın eğitimi için ise ilköğretim, lise, imamhatip lisesi, endüstri meslek lisesi, teknik kız meslek lise, Anadolu lisesi, sağlık lisesi kurumları faaliyet göstermektedir.

Ünye Belediyesi Personel Alımı

Belediye başkanı Ahmet Çamyar yönetimindeki Ünye belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Alanya belediye başkanı Ahmet Çamyar sayesinde ilçemiz günden güne gelişmektedir.

Ünye Belediyesi Birimleri – Çalışma Şartları

Ünye belediyesi birçok birim ile hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlâk birimi, Fen İşleri birimi, Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Zabıta Birimi, Mezarlık birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile Ünye belediyesi olarak çalışmaktadır.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Ünye Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Ünye belediyesi işçi başvurusu yapacak adaylarında bazı genel özelliklere sahip olması istenmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Kendi pozisyonunda en az 2 yıl çalışma deneyimi olmalıdır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması iş başvurusu yapmak isteyen adaylardan istenen özelliklerdir.

Ünye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adaylardan istenen özelliklere sahip olan herkes değerlendirme içerisine alınacaktır. İşçi alımı tarihleri belli değildir, personel ihtiyacı durumunda devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanır. Ünye belediyesi iş ilanı ve personel alımı tarihleri için devlet personel başkanlığı web sitesinden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir