Uşak Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2017

Uşak Havalimanı Personel Alımı

Uşak Havalimanı personel alımı sayesinde pek çok insan Uşak Havalimanı içerisindeki markalarda iş sahibi oluyor. Siz de Uşak Havalimanı iş ilanları ile hayal ettiğiniz rahat işe kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Uşak Havalimanı iş ilanlarını takip edip size en uygun pozisyona iş başvuru yapmaktır. Adaylarda aranan nitelikleri taşıyor olmanız durumunda istediğiniz işin sahibi olabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Hakkında

Uşak havalimanı ilk olarak 20.06.1998 tarihinde faaliyete geçtiğinde başlasa da duraklama dönemi olarak adlandırabileceğimiz 2002 yılına kadar durmuştur. Genel bakış olarak diğer pek çok hava alanından ziyade sadece sivil havacılık alanında hizmet vermektedir. Şehir merkezine uzaklığı 7 km olup, deniz seviyesinden 883 metre yüksekliktedir, arazi olarak kapladığı alanın toplamı da 1.460 metrekaredir. Ülke içi ve ülke dışı olarak çalışılması planlanılan havalimanı bina olarak yetersiz görülse de faaliyetlerini sürdürmektedir. Ancak kapasitesinin altında uçuş seferleri ile rahat yolculuk imkânı ile birlikte refah bir çalışma ortamı da sağlamaktadır. Sadece sivil havacılık hizmeti vermesi de işsel bakımdan rahatlığını desteklemektedir.

Uşak Havalimanı Çalışma Şartları Nasıl?

Uşak havalimanı personel alımı konusu aslında benzer diğer hava alanları ile aynı koşulları ve özellikleri talep etmektedir. Diğer esnek çalışma saatlerinin aksine bu havalimanında standart olarak kabul görülen sabah 8:30 ile akşam 17:00 çalışma saatleri kullanılmaktadır, buda iş talep listesinde burayı listenin üst sıralarına çıkarmaktadır. Ayrıca kamusal alanda hizmet veren çalışanların benzer hakları ile birlikte hava alanı personellerinin ayrıcalıklarından da faydalanılabilmektedir. İş yoğunluğunun az olması ve vardiyalı çalışma sistemlerinin yanı sıra sabit çalışma saatlerine sahip olması ve ücret konusunda da tatmin edici meblağlar sunması iş başvuru taleplerinde oldukça büyük bir artışa sebep olmuştur.

Uşak Havalimanının Adaylarda Aradığı Özellikler

Uşak havalimanı iş başvurusu yaparken dikkat edilecek hususların başında atanılacak göreve uygun memur yeterlilik sınavı başarı dereceniz ve tabi ki özel şartlara uygunluğunuz gelir. Bu tür kamusal alandaki görevlerin çoğunda tecrübeden ziyade temel alınan eğitim her zaman için sizleri artılara taşımaktadır. Resmi bir kuruma bağlı olduğu düşünülse de her hava alanı gibi kendi içerisinde özel şirketlerin varlığı ve çeşitli projelerin de ihaleleri yer almaktadır. Yani sadece memur statüsünde değil işçi görevinde de yer alabilirsiniz, tercih ettiğiniz konumun istenilen özelliklerine sahip olmanız yeterli olacaktır. Elbette ki bir güvenlik görevlisi kadrosuna ancak gerekli sertifikaya sahip kişilerin tercihi öncelikli olacaktır.

Bu sayfa Uşak Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

1 Yorum
  1. 1 Ağustos 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin