Usta Dönerci Personel Alımı 2017

usta-donerci-personel-alimi

Usta Dönerci Personel Alımı Yapıyor!

Usta Dönerci insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Usta Dönerci personel alımı yapıyor. Usta Dönerci iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Usta Dönerci iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Usta Dönerci eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Büyük hedeflerle sektördeki yoluna devam eden Usta Dönerci yakın tarihte kurulmasına rağmen çok beğenilen Döner restoranlarından biri haline gelmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Usta Dönerci personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Usta Dönerci Hakkında

2013 yılında ise 20 yıllık deneyimini işin ustalarıyla birleştirip Usta Dönerci markasını yaratan TAB GIDA, konusunda uzman çalışanlarıyla en doğru ve uygun ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek müşterilerine sunmayı hedeflemiştir.

Usta Dönerci, konusunda uzman çalışanlarıyla hızlı servis restoran zincirleri sektöründe en doğru ürünü, en uygun ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefliyor.

Zincirin ilk restoranını Mayıs ayında İstanbul Ataşehir’deki Novada AVM’de açarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Usta Dönerci markası için TAB Gıda, ilk yıl 30, 5 yıl içinde ise 200 restorana ulaşmayı hedefliyor.

Usta Dönerci Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde alımlarına devam eden Usta Dönerci personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Usta Dönerci’ye iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Usta Dönerci insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın çoğunlukla personel alımı yaptığı pozisyonlar şu şekildedir;

  • Restoran Yönetici Adayı
  • Genel Başvuru
  • Döner Ustası
  • Garson
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir