Vakko Personel Alımı 2017

vakko-personel-alimi

Vakko Personel Alımı Yapıyor!

Vakko insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Vakko personel alımı yapıyor. Vakko iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Vakko iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Vakko eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Vakko ülkemizin hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve temelleri 1934 yıllarında atılan firmadır. Küçük bir işletme iken seneler içerisinde sunduğu kalitetli hizmetleriyle iyi bir büyüme kaydeden Vakko bugün Türkiye’nin birçok noktasındaki mağazalarıyla hizmetlerini devam ettirmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Vakko personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kendinizi mağazacılık sektöründe geliştirmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vakko İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonu:

Vakko Holding’in insan kaynakları vizyonu; bulunduğu sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir kurum olmaktır.

İnsan Kaynakları Misyonu:

Vakko Holding’in insan kaynakları misyonu; çalışanlarımızın bağlılıklarını en üst düzeyde tutarak, ortak değerlere sahip olmalarını, yüksek verimde çalışmalarını ve katma değer yaratmalarına olanak sağlayacak bir çalışma ortamı ile İnsan Kaynakları bakış açısı sağlamaktır.

Vakko Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Vakko personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İçerik Yönetimi Uzmanı Yardımcısı İstanbul – Avrupa, Anadolu
Satış Danışmanı Ankara
Satış Danışmanı / Kasiyer Bursa
Satış Danışmanı / Kasiyer Bursa
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı Ankara
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Depo Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Depo Elemanı İstanbul – Avrupa
Tekstil Mühendisi İstanbul – Avrupa

Vakko iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 28 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir