Valeo Otomotiv Personel Alımı 2018

Valeo Otomotiv Personel Alımı Yapıyor!

Valeo Otomotiv insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Valeo Otomotiv personel alımı yapıyor. Valeo Otomotiv iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Valeo Otomotiv iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Valeo Otomotiv eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otomotiv sektöründe tanınmış bir marka olan Valeo Otomotiv personel alımı yapmaya ülkemizde de devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bir parçası olmak ve Valoe Otomotiv’e iş başvurusu yapmak istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Valeo Otomotiv İnsan Kaynakları

Neden Valeo Servis?

Valeo Grup içerisindeki aktivitelerimizin özel misyonu gereği, satış, pazarlama, finans, kalite, lojistik ve insan kaynakları konularında kendini kişisel ve profesyonel olarak geliştirmek isteyen adaylara büyük imkanlar sunmaktayız.

100’den fazla ülkede hizmette bulunmasıyla, Valeo Servis büyük rekabet içerisindeki otomotiv pazarının zorluklarına kolayca adapte olabilen bir yapıdadır. Bu yapıya katılacak kişiler tamamen uluslararası bir ortamda otonomi, yaratıcılık, beceri, analitik sentez ve zekalarını ortaya koyma fırsatını bulacaklardır.

Müşteri karşısında ürün bilgisi konusundaki kapasiteleri ile Valeo Servis çalışanları, olabilecek sorunları kısa sürede çözmek ve müşterilerini memnun etmek üzere görevlendirilmişlerdir.

Valeo Otomotiv Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Bursa bölgesinde yapan Valeo Otomotiv personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Valeo Otomotiv’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen link adresini de kullanarak firmanın güncel açık pozisyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Valeo Otomotiv iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

http://www.kariyer.net/valeo-otomotiv-sanayi-ve-ticaret-as-is-ilanlari-c1301-p3293/

3 Cevap Yazılmış = “Valeo Otomotiv Personel Alımı 2018”
  1. Mehmet ali 19 Eylül 2017
  2. Emirhan 25 Mayıs 2017
  3. Veysel 3 Eylül 2016

Bir Cevap Yaz