Vatan Bilgisayar Personel Alımı 2018

vatan-bilgisayar-personel-alimi

Vatan Bilgisayar Personel Alımı Yapıyor!

Vatan Bilgisayar insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Vatan Bilgisayar personel alımı yapıyor. Vatan Bilgisayar iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Vatan Bilgisayar iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Vatan Bilgisayar eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en bilindik teknoloji marketlerinden birisi olan Vatan Bilgisayar 1983 yılında kurulmuştur. O yıllarda bilgisayar mağazası olarak kurulan firma zaman geçtikçe ürün yelpazesini büyütmüş ve sektörün en önemli markaları arasına girmiştir. Kendi alanında ülkemizde bir çok ilke imza atan Vatan Bilgisayar personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar İnsan Kaynakları

Teknoloji sektörünün en önemli oyuncularından biri olan, ikame edilemeyecek tek kaynağın İNSAN olduğunu bilen ve tüm kurum kültürünü ve değerlerini bu gerçek üstüne yapılandıran VATAN Bilgisayar, çalışanları ve ağırlamaktan büyük keyif aldığı misafirleri ile büyük bir ailedir.

1983 yılında Türkiye’nin ilk Bilgisayar Mağazasını Taksim-Elmadağ’da açmasının üzerinden geçen 31 yılda bugün 107 mağazaya ulaşan VATAN Bilgisayar, Türkiye’nin ilk teknoloji marketini açmasının yanı sıra, dünyanın en büyük teknoloji marketini de açarak pek çok ilke imza atmıştır.

Vatan Bilgisayar Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde eleman ihtiyacı duyan Vatan Bilgisayar personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Depo Elemanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı Malatya
Teknik Servis Elemanı İstanbul – Anadolu
Kasa Elemanı İstanbul – Avrupa
Genel Başvuru Ankara
Satış Danışmanı Tekirdağ
Satış Danışmanı Ordu
Depo Elemanı Manavgat
Kasa Elemanı Osmaniye
Satış Elemanı İstanbul – Anadolu
Satış Elemanı Çorlu
Satış Danışmanı Kırıkkale
Satış Danışmanı Balıkesir
Müşteri Hizmetleri Antalya
Satış Danışmanı İzmir
Şoför Balıkesir
Teknik Servis Elemanı İstanbul – Avrupa
Kasa Elemanı Muğla

Vatan Bilgisayar iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz