Vestel Personel Alımı 2018

vestel-personel-alimi

Vestel Personel Alımı Yapıyor!

Vestel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Vestel personel alımı yapıyor. Vestel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Vestel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Vestel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük teknoloji markalarından birisi olan Vestel 1984 yıllarında kurulmuştur. Kurulduktan bir süre sonra Zorlu Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Vestel gücüne güç katıp her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Türkiye’de kendi sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Vestel personel alımı yapmaya devam ediyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da faaliyetlerini başarıyla sürdüren Vestel çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmayı düşünüyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Vestel İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Vestel’i Vestel yapan, her şeyden çok özveriyle çalışan yüksek nitelikli profesyonel kadrosudur. Amacımız, büyük başarıların altına Vestel ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

Vestel’de herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır.

Vestel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin farklı birçok bölgesinde alımlarına devam eden Vestel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Vestel’in aradığı personel pozisyonları genel olarak aşağıdaki listede yer almaktadır. Bugünlerde 80’e yakın açık pozisyonu bulunan firmaya sizler de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Yazılım Mühendisi İzmir, Manisa
Artwork Elemanı İzmir, Manisa
Tasarım Doğrulama ve Test Mühendisi İzmir, Manisa
Merkez Servis Teknisyeni İzmir, Manisa
Grafik Tasarımcı Manisa
Zincir Satış Sorumlusu / Uzmanı İstanbul
Operatör/Distribütör Satış Temsilcisi İstanbul
LED Aydınlatma Satış Temsilcisi Ankara
LED Aydınlatma Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Bütçe Kontrol&Raporlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
Bütçe Kontrol&Raporlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa
Bayi Satış Temsilcisi – İstanbul İstanbul
Yazılım Mühendisi İstanbul – Avrupa
Metod Teknisyeni Manisa

Vestel iş başvurusu için tıklayınız.

37 Cevap Yazılmış = “Vestel Personel Alımı 2018”
  1. Yakup 8 Aralık 2017
  2. Ramazan ELMA 16 Kasım 2017
  3. yusuf yalçın 3 Kasım 2017

Bir Cevap Yaz