Vitra Personel Alımı 2018

vitra-personel-alimi

Vitra Personel Alımı Yapıyor!

Vitra insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Vitra personel alımı yapıyor. Vitra iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Vitra iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Vitra eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Eczacıbaşı Yapı Ürünlerinin bir parçası olan Vitra çok uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermektedir. Yalnızca Türkiye’de değil ülke sınırları dışında da tanınan ve üretim tesisleri bulunan Vitra personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vitra İnsan Kaynakları

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı; Topluluğa eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Topluluk değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.

Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir.

Eczacıbaşı Topluluğu’nda işe alım sürecindeki uygulamaların istisnasız tüm kuruluşlarda aynı standartlar içinde gerçekleştirilmesi esastır.

Aday seçiminin objektif olabilmesi için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan seçim araçları kullanılır. Araçların doğru seçimi, doğru uygulanması ve verilerin doğru yorumlanması işe alım sürecinin standart olabilmesinde önemli kriterlerdir.

Vitra Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Eskişehir bölgesinden yapacak olan Vitra personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki listede bildirmiştir. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Sadece Vitraya değil, Eczacıbaşı grubunun diğer şirketlerindeki açık pozisyonları da inceleyebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Uzman Tasarımcı Eskişehir
Uzman Yardımcısı Eskişehir
Uzman Eskişehir

Vitra iş başvurusu için tıklayınız.

2 Cevap Yazılmış = “Vitra Personel Alımı 2018”
  1. Emre ÇAKIR.. 15 Aralık 2017
  2. ersin 22 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz