Volvo Staj Başvurusu 2017

Volvo Staj Başvurusu

Volvo staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Volvo şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Volvo staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Volvo Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Volvo Hakkında

Volvo, 1927 yılında kurulmuş olan ve bugün tüm dünyada faaliyet göstermekte olan dünyanın en büyük çekici, iş makinesi, kamyon, otobüs ve uçak motor parçaları üreticilerinin başında gelmektedir. Volvo, tüm dünyada  95.000 çalışanı, toplam 18 ülkedeki üretim faaliyetleri ve 190 ülkedeki operasyonları ile sektörünün en köklü firmalarından biri olarak ticari hayatına devam etmektedir. Türkiye’de ise 11 ağustos 1994 yılında Volvo marka otomobillerin ithalat ve satış işlemlerini yürütmek adına ülkemizde de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Volvo staj başvuruları ile pek çok genç henüz öğrenciyken dünya devi bir markanın çatısı altında tecrübe kazanıyor. Sizler de Türkiye’nin en önemli yabancı yatırımcılarından birinin bünyesinde sağladığı staj imkanlarından yararlanmak ve özgeçmişinize, kariyer hedeflerinizin büyüklüğünü ifade edebileceğiniz bir firmanın ismini eklemek istiyorsanız ve aynı zamanda gerekli başvuru koşullarını taşıyorsanız, başvurunuzu yapmakta gecikmeyin.

Volvo Staj Şartları

Firma, her yıl hangi departmanlarda stajyer alımı yapılacağını ilan eder. Bununla birlikte, lojistik ve satış destek departmanları en çok alımın yapıldığı bölümlerdir.

Volvo stajyer alımı için aranan nitelikler:

-İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,

-Üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında öğrenim görüyor olmak,

-Uzun dönem staj yapabilecek bir engeli olmamak,

şeklindedir.

Volvo Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Volvo staj başvurularınızı, firmanın internet sitesi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, firmanın yetkilendirdiği çeşitli kariyer siteleri üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Volvo Staj ilanlarını yayınladıktan sonra bu ilanlara aranan niteliklerdeki tüm öğrenciler başvuru yapabilir. Başvurular yapıldıktan sonra Volvo tarafından kısa bir süre sonra olumlu veya olumsuz bilgilendirilirsiniz.

Diğer Staj İlanları

Man Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Tofaş Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir